Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Тайм-менеджмент для учасників АТО: спроба змінити життя

01.09.2017 09:51

На дворі – перший день вересня. Прийшла осінь – пора року, що заставляє людину замислитись над сенсом свого життя, підбити підсумки яскравого літа та зрозуміти, чого насправді не вистачає для щастя. Недарма наші пращури до XVII ст. саме на початку осені розпочинали новий  рік. Врожай зібрано, великі справи зроблені, і наступає період, коли людина може витрачати час на пізнання самого себе. На відміну від предків, сучасна людина має змогу прислуховуватися до себе та упорядковувати своє життя не тільки на початку осені, а значно частіше. На допомогу в цій нелегкій справі приходить досить молода та ефективна технологія – тайм-менеджмент, – що виникла лише наприкінці ХХ ст. Головною метою тайм-менеджменту є ефективне використання часу для підвищення продуктивності людини.

В Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці в рамках партнерського проекту «Шлях до успіху», який виник три року тому завдяки співпраці Херсонського міського центру зайнятості та книгозбірні, відбувся семінар «Грамотний тайм-менеджмент – запорука успіху» для слухачів Центру – учасників АТО.

Протягом семінару слухачі дізналися історію виникнення тайм-менеджменту, підрахували власний капітал часу та спробували визначити функціональні ролі у житті.

Огляд найпопулярніших методик оптимізації часу та планування виявився найбільш цікавим для гостей. Під час цього інформативного блоку учасники АТО ставили цікаві запитання, що стосувалися їхнього розпорядку дня, ділилися власними спостереженнями, давали цікаві коментарі щодо конкретної методики.

Сподіваємося, що отримана інформація допоможе воїнам-захисникам поглянути на своє життя під новими кутом та відкриє перед ними нові можливості.

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 192021
22232425262728
2930