Головна Новини Техніка пошуку роботи для людей з особливими потребами: реальні можливості та ефективні інструменти

Техніка пошуку роботи для людей з особливими потребами: реальні можливості та ефективні інструменти

11.10.2018 07:29

Працевлаштування в Україні – одне з пріоритетних державних завдань. Молоді фахівці, внутрішньо переміщенні особи, спеціалісти поважного віку, особи з особливими потребами, а також багато інших представників українського суспільства у різноманітних опитуваннях зазначають, що проблема безробіття є дуже актуальною для будь-якого українця.

Проект «Шлях до успіху», який розпочався чотири роки тому завдяки тісній співпраці Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара та Херсонського міського центру зайнятості, місить у собі різноманітні інформаційно-освітні заходи на актуальні теми, що спрямовані покращити конкурентоспроможність людей на ринку праці, які тимчасово залишилися без роботи, а також підвищення особистісної ефективності.

Так, 8 жовтня в рамках цього проекту для безробітних з інвалідністю відбувся семінар «Техніка пошуку роботи», розроблений та проведений керівником Центру обслуговування користувачів з особливими потребами, що функціонує на базі книгозбірні.

Під час семінару учасники дізналися про головні тенденції сучасного ринку праці, впевнилися, наскільки інформаційні технології змінили вимоги роботодавців, і чому сьогодні потрібно постійно навчатися.

Особливий інтерес гостей семінару викликав огляд актуальних та ефективних каналів пошуку роботи, куди увійшли переважно інтернет-ресурси: крупні веб-портали пошуку роботи, сайти відомих компаній, а також соціальні мережі.

Сподіваємося, що отримана інформація дозволить особливим користувачам Центру зайнятості опанувати нові інструменти пошуку роботи, а також переглянути власні можливості, щоб підібрати для себе найбільш прийнятний спосіб зайнятості.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 2526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день