Шановні користувачі! У серпні та вересні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Техніка пошуку роботи для людини з інвалідністю: як зацікавити потенційного роботодавця?

Техніка пошуку роботи для людини з інвалідністю: як зацікавити потенційного роботодавця?

27.06.2019 15:59

Питання працевлаштування людей з інвалідністю є однією з головних проблем в Україні. Щоб хоч трішки позитивно вплинути на вирішення цієї проблеми, Центр обслуговування користувачів з особливими потребами спільно з Херсонським міським центром зайнятості щомісячно проводять семінари для людей з інвалідністю, які тимчасово залишилися без роботи та знаходяться на обліку в Центрі зайнятості. 

24 червня відбувся семінар «Техніка пошуку роботи», під час якого учасники заходу дізналися про основні тенденції сучасного ринку праці, спробували визначити власне позиціонування на ринку праці та ознайомилися з основними інструментами пошуку роботи.

Особливий інтерес викликала вправа «Побудуй свій шлях до мети», під час якої учасники семінару намагалися створити власну стратегію пошуку роботи. Цікаво, але у більшості присутніх не було конкретного уявлення про те, яку саме роботу вони шукають.

Під час дослідження сучасних інструментів пошуку гості заходу дізналися про особливості співпраці з такими структурами, як HR-агенції та кадрові агенції, ознайомилися з особливостями пошуку роботи у соцмережах.

Сподіваємося, що семінар дозволить людям з інвалідністю, які шукають вакансії, переглянути власний шлях пошуку, визначити свою цінність і знайти роботу мрії.   

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 202122
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день