Шановні користувачі! У серпні та вересні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Телеміст Херсон-Луцьк з теми екологічної реформи

Телеміст Херсон-Луцьк з теми екологічної реформи

20.12.2018 13:05

Працівник соціокультурного сектору Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара Костянтин Капошилін взяв участь у телемості з містом Луцьк на місцевому телеканалі «ВТВ», де розглядалась тема екологічної реформи, анонсованої урядом.

Під час проведеної дискусії її учасники обговорили найбільш злободенні екологічні проблеми двох регіонів, визначили напрями їх вирішення, а також поділилися власними рецептами захисту екології та навколишнього середовища.

Так, херсонські громадські активісти представили свій проект з утилізації акумуляторних батарейок, учні загальноосвітньої школи № 32 розповіли про проект із прибирання сміття в забруднених зонах, а відомий екологічний активіст Володимир Шелудько проінформував про стан проблеми з утилізацією шкідливих речовин на території області. Працівник Гончарівки Капошилін К., користуючись присутністю в залі головного проектанта будівництва ГЕС-2,  порушив питання наявності на місці будівництва електростанції пам’ятки історії «Вежа Вітовта», а також наголосив на доцільності впровадження в Україні повної заборони вирубки лісового фонду в комерційних цілях.

Натомість волинчани торкнулися проблеми існування та підтримки озер на території області, захисту лісів від хвороб та шкідників, а також будівництва сміттєпереробного заводу.

Учасники телемосту зійшлися на тому, що вирішення значної кількості екологічних проблем, які виникають в Україні, можливе за умови належного нормативно-правового забезпечення та фінансування.

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 202122
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день