Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Торгівля людьми: як вберегтися

14.11.2019 14:27

Торгівля людьми є другим за прибутковістю злочином у світі. Сучасне рабство сповнене складних викликів і для політиків, і для суспільної думки, тому існує значний розрив між реальним станом речей та сприйняттям цієї проблеми.

З метою підвищення обізнаності людей щодо безпечної міграції та працевлаштування, усвідомлення гостроти проблеми торгівлі людьми на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара спільно з міським центром зайнятості проведено профілактичний тренінг «Профілактика торгівлі людьми. Нелегальна робота за кордоном». Адже торгівля «живим товаром» є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, соціальні, так і психологічні причини.

Жертвами торгівлі людьми стають ті наші співвітчизники, які бажають за будь-яку ціну уникнути важких умов життя та з цією метою часто необачно погоджуються залишити батьківщину, наївно вірячи порожнім обіцянкам про швидке підвищення рівня своїх доходів. Унаслідок цього багато хто з них потрапляє у важкі ситуації, стає жертвами безжалісної фізичної й моральної експлуатації, змушені виконувати важку, неоплачувану роботу, яка їм не під силу, а також зазнає побиття, погроз і принижень.

Присутні ознайомилися з причинами торгівлі людьми, міфами та стереотипами цієї глобальної проблеми людства; обговорили форми та ознаки цього явища; усвідомили небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, набули знання про безпечну міграцію та працевлаштування за кордоном.

За допомогою практичних вправ безробітні особи навчилися розрізняти ситуації порушення прав людини в трудових відносинах, розібрали «ланцюг» потрапляння до рук вербувальників та набули знань про безпечну міграцію і працевлаштування за кордоном. У ході зустрічі присутні переглянули фільм «Життя на продаж», який досить глибоко та наглядно розкриває суть цієї глобальної проблеми сьогодення. Тренінг зацікавив своєю інформативністю, наочністю, незвичайною формою роботи, позитивною та доброзичливою атмосферою.

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 1516
17181920212223
24252627282930