Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Це наші діти!

30.12.2014

Завершується такий важкий, але доленосний для України рік. Не дивлячись на всі понесені втрати, на буремні події, які відбуваються нині і на лінії фронту, і взагалі в житті всього українського суспільства, ми вистояли. Ми вистояли як нація, як єдиний народ, якому не байдужа доля Країни. Бо Країна це ми, люди. За стільки років прийшло розумінння, що наше майбутнє залежить від нас самих, від наших конкретних дій, від нашої небайдужості та активності. Тільки разом ми сила. Тож не можна зараз залишатись осторонь від болі та горя тих людей, які нині потребують нашої допомоги.
Чимало волонтерських організацій та просто небайдужих людей опікуються долею переселенців зі Сходу та Криму. Не залишилась осторонь і наша книгозбірня, влаштувавши новорічне свято для дітей переселенців з Донецької, Луганської областей та Криму.
Усі негаразди теперішньої ситуації не стали на заваді тому, щоб наші маленькі співвітчизники мали змогу порадіти святу та весело провести час. Під час цього дитячого ранку маленькі гості співали, танцювали, грали та навіть давали інтерв'ю.
А яке ж свято без подарунків! Тому про це потурбувалися профспілкова організація Херсонської ОУНБ ім. Олеся Гончара, Херсонське обласне управління культури та Нідерландський благодійний фонд Local Сare.
Маємо надію, що частка нашого тепла та щирості хоч трохи зігріла душі тим, хто волею долі залишився зараз далеко від рідних домівок. Сподіваємось, що дітям та батькам сподобалось і свято, і бібліотекарі, які його влаштували.
Бо хто, як не бібліотека, за будь-яких обставин повинна бути не тільки осередком культури, а й добра, людяності та щирого спілкування.

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 1920212223
24252627282930