Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Цей дивосвіт - бібліотека

02.10.2014

Вже стало доброю традицією щорічно, 30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек збирати друзів у стінах Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара!
Саме в рамках Дня відкритих дверей відбулася грандіозна святкова концертна програма «Цей дивосвіт – бібліотека!», яка була насичена цікавими музичними і хореографічними номерами.
Це загальнонародне свято об’єднало усіх користувачів бібліотеки та шанувальників книги, зокрема студентів морехідного училища рибної промисловості, учнів Херсонського фізико-технічного ліцею, учнів херсонських загальноосвітніх шкіл №2, №12, №13, №32, №50. В цей день бібліотека дійсно зібрала не тільки своїх старих друзів - ансамбль бандуристів «Чарівні струни» музичної школи №3, художній ансамбль танцю «Візерунок», солістку театру естрадної пісні «Тік-так» Катерину Нєщєретову, а й запросила нових - танцювальну сім′ю Чу-Style Dance Company, вокальну студію «Унісон» та клуб спортивного танцю «Адєона».
В цей рік пробудження і єднання українського народу свято мало яскраве патріотичне забарвлення, тому на початку заходу урочисто пролунав гімн України, який підхопили всі учасники свята.
Цього дня бібліотека була дійсно центром культури та високої духовності. Лунали вірші про бібліотеку – стародавню і вічну скарбницю людського розуму; про бібліотекаря – провідника духовності; вшановували почесних читачів.
Окрасою свята став виступ ансамблю бандуристів «Чарівні струни» музичної школи №3 (викладач – Яновська Любов Петрівна), у виконанні якого лунали задушевні українські мелодії та пісні. Щирими оплесками глядачі вітали високопрофесійну гру на бандурі та чудовий гуртовий спів, що створили атмосферу тепла, радості та свята. «Чарівні струни» зачарували усіх присутніх, подарувавши естетичну насолоду.
Солістка театру естрадної пісні «Тік-так» Катерина Нєщєретова порадувала присутніх  прекрасним виконанням пісень «Україна-вишиванка» та «Is it right» із репертуару Елайзи.
Бурхливими оваціями зустрічали танцювальну сім′ю Чу-Style Dance Company, яка виконала неповторну хореографічну композицію – «Україна». Тренера – Середенко Ольга та Клименко Наталія.
Запальні пісні лунали у виконанні солістів вокальної студії «Унісон». Керівник – Анна Усатюк.
Гарний святковий настрій усім присутнім подарував художній ансамбль танцю «Візерунок» (керівник – заслужений працівник культури України Жанна Шпитальна). Його різнобарвні та колоритні етнічні номери – «Їдуть дударі» та «Карпатський наспів» – стали яскравою прикрасою свята.
А найбільше захоплення глядачів викликали складні хореографічні постановки у виконанні наймолодших учасників клубу спортивного танцю «Адєона». Керівник – Бережна Сніжана Олександрівна.
У рамках свята відбувся бенефіс читача «Книга в моєму серці», адже найбільше, чим пишається наша книгозбірня – це читачі. Присутні зустрілися з найактивнішими з них – Чернишенко Ольгою Дмитрівною, яка вже 40 років є вірним другом бібліотеки, та Івановою Галиною Олександрівною, яка стала нашим читачем 5 років тому. Гості почули цікаві та захоплюючі розповіді бенефіціантів про роль книги та читання в їхньому житті. В цей день вони отримали звання почесного читача книгозбірні та безкоштовні читацькі квитки на 2015 рік.
Завершуючи захід, ведучі побажали гостям, щоб бібліотека стала частинкою їхнього життя, а читання – повсякденною справою. Бо читання – мода поза часом. Читання – це найпростіший і найдешевший шлях до успіху.

Читай, будь особистістю!

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 2425262728
2930