Головна Новини Цікаво та незвичайно: у бібліотеці триває Тиждень альтернативної терапії

Цікаво та незвичайно: у бібліотеці триває Тиждень альтернативної терапії

06.12.2019 15:01

Тиждень альтернативної терапії, що зараз триває у книгозбірні, дивує відвідувачів цікавими, але трішки незвичайними для традиційної бібліотеки заходами. У цьому пощастило впевнитися учням спеціальних класів НВК № 48 та школярам зі спеціальної загальноосвітньої школи №1.

Юні учасники сеансу бісеротерапії «Створи намисто спокою» спробували на собі, як працює терапія, якою активно користувалися наші предки. Адже бісероплетіння поєднує в собі терапію кольором, розвиває дрібну моторику, тренує увагу та формує творче уявлення. Наприкінці сеансу і дівчата, і хлопці власноруч зробили чудові прикраси.

Паралельно з «рукодільною» терапією проходив сеанс каністерапії, під час якого діти, які бажають покращити техніку читання, читають книжки уважній та чудовій собаці – Кіміко. Протягом цілої години Кіміко зацікавлено слухала те, про що їй читали нові знайомі.

Сеанс лялькотерапії «Ляльковий антистрес» дозволив дітям спецкласів НВК №  1 зрозуміти, як відбувається робота з лялькою, розіграти ляльками-персонажами певні ситуації з життя людей, взяти участі у виготовленні елементів ляльки та спробувати покерувати великою «ростовою» лялькою. Сеанс лялькотерапії проводила  Наталя Гайдай – художній керівник інклюзивного лялькового театру, що діє на базі книгозбірні, та мама особливої дитини. Лялькотерапія є дуже ефективним методом у роботі з особливими дітьми, адже такі заняття допомагають опанувати побутові навички, розвинути комунікативні та творчі здібності, зрозуміти «картину власного тіла» і сприяють соціалізації дітей з інвалідністю.

Подібні заходи підтверджують, що сучасна бібліотека – це відкритий простір для навчання, спілкування та реалізації творчих ідей.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день