Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

"Туризм – запорука пізнання культур" - книжково-ілюстративна виставка

29.09.2015 09:11

Подорожі вчать більше, ніж будь що інше.
Іноді один день, проведений в інших місцях,
Дає більше, ніж десять років життя вдома.

                                                                                                          А. Франс

У відділі обслуговування користувачів представлена книжково-ілюстративна виставка: «Туризм – запорука пізнання культур», присвячена Всесвітньому дню туризму.

Кожна людина мріє про подорожі і це не просто розвага. Відвідування багатьох куточків Землі надають можливість не тільки побачити безліч цікавого, а й з’ясувати як живуть різні люди на планеті. Туризм, як жоден інший вид діяльності, має своїм покликанням зближувати народи, дає можливість людям ближче пізнавати один одного, збагачуватися здобутками культурного й цивілізаційного характеру, а також задовольняє потреби людини у відпочинку, оздоровленні, пізнанні навколишнього світу та духовному збагаченні.

Міжнародний туризм є не тільки популярним видом відпочинку, а й сферою світової економіки, що активно розвивається. Які фактори і тенденції розвитку попиту на ринку туризму, які ж в цілому особливості туризму прийдешнього тисячоліття ви дізнаєтесь, звернувшись до розділу «Міжнародний туризм: симбіоз економіки й культури», де представлено книги, практичні посібники, науково-популярні видання, які характеризують туристичний потенціал світу, висвітлюють особливості організації туристичного бізнесу, державної туристичної політики, а також міжнародних відносин у галузі туризму.

Туристична мапа світу має безліч країн, історія яких цікава та повчальна. Захід не схожий на схід, а північ – на південь. Куди ж вирушити цього разу? Відповідь на це запитання ви отримаєте з розділу «Туристична мапа світу: від Сходу до Заходу». На виставці представлені науково-популярні видання серії «Золотий Глобус» - заснованої італійським географом-мандрівником Джованні Де Агостіні, який став родоначальником Географічного Інституту в Римі. Відеододаток до видання - це захоплююча подорож різними куточками планети. Більш ніж 1,5 годинний фільм розповідає про особливості різних регіонів усіх п'яти континентів.

З розділу «Туристичне намисто Європи» ви дізнаєтесь багато цікавого про географічні особливості, природу, історію, економіку та культуру європейських держав. На сторінках видань ви можете здійснити захоплюючу подорож до таких всесвітньовідомих центрів європейської цивілізації, як Афіни, Париж, Лондон, Відень, Рим та багатьох інших, побувати на просторах країни-велетня – Франції, зазирнути в майже іграшкові королівства Ліхтенштейну і Люксембургу.

Туризм в Україні один з найперспективніших напрямків соціально-економічного розвитку нашої країни, регіонів, окремих міст. Із кожним роком розвиток туризму в Україні набуває все більших обертів. Надзвичайно важливим завданням у цьому контексті для України є зацікавити світ нашим «національним обличчям», національними надбаннями: пам’ятками історії і культури, традиціями, звичаями й обрядами.

Де може бути краще, ніж на Батьківщині? Херсонщина багата дивовижними краєвидами і таємницями культурно-історичної спадщини, що представлені у розділі «Екзотична Херсонщина: поєднання корисного з приємним». Туристів вабить єдиний на всю Європу первісний нерозораний степ, рибалок – мальовничі заплави Дніпра, мисливців – острови Бірючий і Джарилгач, археологів – скіфські кургани.Своєрідність Херсонській області надають її мальовничі заповідні куточки, відомі на весь світ. На виставці представлені видання серії «Путівники», гортаючи сторінки яких, переконуєшся, що навіть близькі і відомі місця можуть приховувати незвичайні архітектурні та багаторічні пам'ятки і цікавинки. Змістовне наповнення, фотоілюстрації збагачують уявлення як про регіон, так і містечка, селища, села відомого і невідомого краю.

Запрошуємо всіх мандрувати разом з нами!

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
2728293031