Головна Новини Творчий та інноваційний підхід у викладанні німецької мови

Творчий та інноваційний підхід у викладанні німецької мови

29.03.2016 11:12

28 березня нашу бібліотеку відвідали викладачі німецької мови, які проходять курси підвищення кваліфікації в Херсонській академії безперервної освіти вчителів. План роботи семінару складався з трьох тем, але вчителі знайшли час для ознайомлення з відділами бібліотеки. Екскурсію для курсантів академії провела співробітник сектору обліку користувачів Анастасія Анатоліївна Мількович, яка розповіла про історію бібліотеки, її основні напрямки діяльності, роботу клубів. Вчителі мали можливість більш конкретно і детально дізнатися про роботу Iнтернет-центру, краєзнавчого відділу, відділу літератури іноземними мовами та відділу рідкісних і цінних видань.

Семінар проходив на першому поверсі бібліотеки, де знаходиться фонд проекту «Мова. Культура. Німеччина» Гете-Інституту в Україні. Координатор роботи проекту підготувала матеріали для творчих завдань, які вчителі можуть використовувати на своїх уроках в якості рефлексії. Але вони і самі могли показати свою творчість за допомогою живопису та аплікації – так вони передавали зміст поезії Неллі Закс. Координатор проекту підготувала для ознайомлення серію навчальних адаптованих текстів рівнів А1 і А2, які можна застосовувати як для роботи в класі, так і для індивідуальної роботи під час підготовки до олімпіади. А в кінці семінару наші гості працювали з навчальними та методичними посібниками, навчальними іграми з фондів проекту.

Бажаємо викладачам творчих успіхів та чекаємо знову в гості вже з їх вихованцями для знайомства з проектом і фондами бібліотеки.

Сектор обліку користувачів

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день