Головна Новини У Гончарівці молилися за дітей-сиріт

У Гончарівці молилися за дітей-сиріт

15.11.2021 15:55

15 листопада в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулася надзвичайна подія – День молитви за сиріт.

Цей благодійний захід зібрав у книгозбірні представників влади, громадськості й різних конфесій зі спільною метою – об`єднати зусилля у справі допомоги сиротам, дітям із родин зі складними життєвими обставинами, багатодітним і патронатним родинам тощо.

Організатори заходу – Херсонський обласний благодійний фонд «Мій дім» – вже 20 років займається благородною справою підтримки вразливих соціальних категорій. А День молитви за сиріт є дуже важливим для того, аби кожен задумався – а що саме він може зробити для цих дітей?

На заході всі присутні взяли участь у спільній молитві від священників різних віросповідань з однією метою – привернути увагу до проблеми, продумати шляхи її вирішення, об`єднати зусилля і отримати позитивний результат, який має надважливе значення і для сьогодення, і для майбутнього.

До цього закликали виконавчий директор БФ «Мій дім» Афанасьєва Людмила; виконавчий директор Центру розвитку сім’ї та дитинства БФ «Мій дім» Смоляков П.А.; депутат Херсонської обласної ради, голова бюджетної комісії ХОР, відома благодійниця Вікторія Гавренкова; секретар Херсонської міської ради Галина Лугова; депутат Херсонської міської ради, меценат Юрій Рожков; єпіскопи і настоятелі херсонських церков.

Також під час заходу в книгозбірні презентували унікальний проєкт – Всеукраїнську рукописну Біблію, яка встановила три національні рекорди.

А тепер ексклюзивну книгу мають змогу побачити всі херсонці у відділі рідкісних і цінних видань бібліотеки! Тож чекаємо на вас!

Календар подій

1 2 3 4 5 67
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 2728
2930     
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день