Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

У Гончарівці провели тренінг з блогерства

10.12.2019 11:58

Блогер – нове слово в українському лексиконі, яке стрімко увірвалося в наше життя із західного світу. Хто це такий? Експерти називають блогера таким собі журналістом-одинаком, який, використовуючи сучасні інформаційні технології, має власну аудиторію, поширює серед неї свої думки та погляди.

Сучасний світ має приклади, коли молоді люди, озброюючись лише відеокамерою, комп’ютером та Інтернетом, називають себе блогерами та підкорюють світ, збираючи мільйонні аудиторії та ще до повноліття заробляючи гроші, які не під силу заробити дорослим. Сьогодні блогерство є вкрай цікавою темою для українських школярів та студентів.

Книгозбірня не стоїть осторонь запитів  суспільства та завжди шукає можливості нести молоді нові знання, зокрема з медіаграмотності та інформаційних технологій. Тому в бібліотеці відбувся тренінг на тему «Створення та ведення блогу». Захід був проведений бібліотекарем відділу обслуговування користувачів, переможцем у номінації «Кращий блогер 2018 року» Капошиліним Костянтином. Він розповів молоді про власний досвід блогерства та розкрив секрети, які можуть привести до успіху.

Серед «рецептів» Костянтин Капошилін назвав «роботу в полі» та створення контенту для блогу особисто своїми активними діями та життєвою позицією. Він зазначив, що успішний блогер це не статист із відеокамерою та графоман, який лише описує явища, але він сам є творцем яскравих перемог на громадському поприщі, які потім констатує в інформаційному просторі.

Діти охоче ставили питання щодо мотивів ведення блогів, пошуків цільових аудиторій, а також якостей, які повинен мати успішний блогер. Відповідаючи на чисельні питання, бібліотекар зазначив, що блогерство – справа для сміливих та відчайдушних людей, які не бояться творити дива та шукати правду навіть там, де ніхто й не здогадається її шукати.

Книгозбірня й надалі планує залишатися активним учасником просвітницького руху в регіоні з інформаційних та інноваційних технологій.

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 242526
2728293031