Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

У Гончарівці пройшло засідання колегії управління культури Департаменту культури, туризму та курортів облдержадміністрації

28.02.2019 11:58

27 лютого на базі книгозбірні відбулась колегія управління культури Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації за участю керівників відділів та секторів культури районів, ОТГ та обласних закладів. Відкрив захід заступник голови облдержадміністрації Балонь А.Б., який наголосив на важливості даної зустрічі, що дасть змогу вчергове зосередитись на здобутках та перспективах розвитку галузі. Про підсумки роботи закладів культури у минулому році та завдання на 2019 рік, про проект обласної програми розвитку культури та духовності на 2019-2021 роки проінформував присутніх Мазур І.Р., заступник директора Департаменту культури, туризму та курортів – начальник управління культури. У своєму виступі Васильєва Н.І., головний спеціаліст відділу фінансів та стратегічного планування, закликала керівників брати активну участь у цільових програмах розвитку регіонів з метою поліпшення та осучаснення матеріально-технічної бази закладів культури.

На колегії також піднімались питання про проведення обласного огляду елементів нематеріальної культурної спадщини Херсонщини «Етнокрай» та обласної культурно-мистецької акції «Рушник Херсонщини», про створення історико-культурного заповідника «Амадока» на території с. Червоний Маяк Бериславського району, про участь у конкурсах культурно-мистецьких проектів Українського культурного фонду.

Щодо координації роботи з надання культурно-мистецьких послуг широкому загалу населення та формування нового культурного простору із врахуванням регіональних особливостей присутніх повідомив регіональний представник Українського центру культурних досліджень (УЦКД) Гармаш I.І.

Резюмуючи робочу зустріч, Думинська С.В., директор Департаменту культури, туризму та курортів, зазначила, що «…ми повинні дбати про залучення молодих працівників у культурні заклади, бути креативними, впроваджувати нові цікаві форми роботи, перетворити наші клуби та бібліотеки в дієві центри розвитку громад».

Учасники колегії мали змогу поспілкуватись, поділитись своїми здобутками та поглядами на майбутнє.

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 1718192021
22232425262728
2930