Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

У Гончарівці відбулася справжня «Битва роботів»!

20.12.2021 11:51

19 грудня Україна відзначила День святого Миколая. Саме ця дата розпочинає зимові святкування, а особливо її полюбляють діти – за дивовижні подарунки!

Лабораторія електроніки та робототехніки «RoboHouse» і Гончарівка до свята Миколая підготували особливий подарунок для найрозумніших дітей міста й області – передноворічні шоу-змагання юних роботобудівників  «Битви роботів»!

Одночасно змагання відбувалися на трьох інтелектуальних платформах, де команди роботобудівників виковували різні види індивідуальних та командних змагань. І перша, з якої стартував наш передноворічний робокорпоратив, – Lego-змагання юних «РобоМиколайчиків» та «РобоТатусів». Під час випробувань команди маленьких роботобудівників збирали та програмували роботів для участі в естафеті «Шалена пошта Миколая». А «РобоТатусі» створювали на швидкість робота Майло. Друга інтелектуальна платформа під назвою «Робоперегони» чекала на учасників, які вже мають певний досвід у роботобудівництві – майстрів мідл-рівня. Для них організатори свята запланували одиночні випробування – перегони  Мботів (mBot). І нарешті, третя платформа для «бувалих» роботобудівників пройшла у форматі «РобоСумо»  для Arduino-роботів.

Протягом змагань юні роботобудівники творили, креативили, драйвували та чесно конкурували один з одним! А ще на учасників та глядачів чекали різноманітні конкурси, вікторини, книжкові виставки і музичні руханки. Несподіваним подарунком для старших робомайстрів виявився майстер-клас із предметної фотозйомки на креативному майданчику «Пізнай мене через творчість».

Наостанок гості висловили подяку лабораторії електроніки та робототехніки «RoboHouse» й Гончарівці за чудово проведений час і неймовірні враження. Завдяки всім учасникам свята вдалося створити дивовижний настрій і надихнути багатьох глядачів познайомитися з  робототехнікою ще ближче! А значить – можна сміливо заявити, що наше шоу-змагання вдалися!

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 252627282930