Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

«У слові моє життя… і Ваше» – новий аспект авторських роздумів Дар’ї Август

10.10.2012

Не торопись ронять слова, не торопись.
Пускай остынет голова, созреет мысль.
Уж если слово упадет, не подберешь.
Не торопись, и все пройдет, как летний дождь.
Не торопись ронять слова, не торопись.
Мы виноваты, но права навеки жизнь.
А если тучи унесло за край зари,
Не пожалей хороших слов и говори…


Ми всі чудово знаємо, як нелегко будувати своє життя, збираючи його як пазл, починаючи з відносин у сім'ї і закінчуючи роботою. Важливу роль у цьому питанні відіграє людське ставлення до оточуючих. Ми створюємо свій власний, відмінний від інших світ кожен день, він зароджується в думці, яка переростає в слова, а далі у дії. Як же так відбувається, що слово і навіть думка мають такий вплив на долю кожного з нас? Знайти відповідь на це питання і намагалися на черговому засіданні члени Об'єднання вільних художників «Ракурс».
Ключовими словами авторських роздумів гості з Києва були: духовність і доля, жінка і родина, батьки і діти. Разом із Дар’єю Август присутні згадували про семантичне значення та енергетичну силу слова, вчилися за допомогою слів керувати своїм життям. І як результат дійшли простого і всім відомому висновку: магія слова – це щось більше, ніж просто звук. Необхідно стежити за тим, що ми говоримо, і навколишній світ буде до нас добродушним і велелюбним. Незалежно від серйозності ситуації потрібно залишатися дуже уважним один до одного, до своїх слів стосовно іншої людини. Необхідно пам'ятати, що навіть випадково кинуте слово або думка можуть позначитися на долі людини.
Другим етапом заходу став анонс виставки робіт художниці Оксани Бойко (м. Кременчук) під назвою «Натхнення – саме життя». Дане дійство супроводжувалося тихим звучанням творів одного з найбільших представників італійського скрипкового мистецтва XVIII століття Антоніо Вівальді.

Коментарі

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 2223
24252627282930