Головна Новини У стінах книгозбірні триває робота над ляльковою інклюзивно-екологічною виставою

У стінах книгозбірні триває робота над ляльковою інклюзивно-екологічною виставою

24.02.2020 13:37

Сучасна бібліотека – це  місце, де не тільки можна в тиші провести час з улюбленою книгою. Сьогодні – це своєрідний осередок творчості, інтелектуального спілкування, сучасних технологій, а для де-кого й місце здійснення мрій. 

Саме таким майданчиком здійснення мрій та реалізації творчих ідей стала обласна книгозбірня для родин, що виховують дітей з інвалідністю. Одним із таких  реалізованих проєктів став інклюзивний ляльковий театр, до складу якого увійшли діти-аутисти та діти з синдромом Дауна, а також  їх батьки.

Слід зазначити, що ляльковий театр є своєрідним арт-терапевтичним методом, в основі якого лежить лялькотерпія. Завдяки роботі з ляльками, особливі діти опановують побутові навички, адже кожна лялька-персонаж виготовляється власноруч. Крім того, працюючи з лялькою, діти розуміють основи спілкування між людьми, особливості керування тілом (на прикладі ляльки),  навчаються працювати в команді.

Наразі триває підготовка до інклюзивно-екологічної вистави, яка поєднала у собі інклюзію, екологічне виховання, популяризацію української літератури та незвичайних ляльок.

Раз на тиждень особливі актори, що задіяні у ляльковій виставі, збираються, щоб відпрацювати рухи зі своїм персонажем. А в останній раз на репетицію завітав професійний режисер, заслужений діяч мистецтв України – Корольова Ірина Володимирівна, яка допомогла акторам правильно побудувати «канву» вистави та надала багато конструктивних порад. Завдяки цьому актори-аматори зможуть представити громаді цікавий та гарний перфоманс.   

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 2526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день