Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

«У Світлі Істини»: видавництво «Світ Граля» в гостях у клубу «Ракурс»

05.12.2017 09:54

У щоденному вирі подій нам не вистачає Істини! У кожного свої уявлення про це і своя правда, але пошук істини – це та мета, яка змушує людину розвиватися, задаватися новими питаннями і знаходити відповіді на них.

***

                                                                                                          Во всем мне хочется дойти
                                                                          До самой сути.
                                                                                           В работе, в поисках пути,
                                                                                В сердечной смуте.

До сущности протекших дней,
                                                                            До их причины,
                                                                                            До оснований, до корней,
                                                                                До сердцевины…

Борис Пастернак

Своїм розумінням Істини з тими, хто замислюється над питаннями людського буття: народження і смерті, долі й Законів Всесвіту, справедливості та свободи волі, ділилися гості Об'єднання вільних художників «Ракурс»представники видавництва «Світ Граля» (м. Одеса). Видавництво «Світ Граля» працює вже понад 17 років і займається підготовкою до видання та поширенням книг Фонду Послання Граля, який знаходиться у Штутгарті, Німеччина. Метою видавництва є надання можливості людям ознайомитися зі знанням, що охоплюють усі питання людського буття.

У своїй лекції «Приховані взаємозв'язки визначають наше земне життя» виступаючі спиралися на вчення німецького письменника й філософа Абд-ру-шина, яке викладено у книзі «У Світлі Істини. Послання Граля». Йшлося про всеосяжні Закони Творіння. Перш за все – про Закони Взаємодії, Притягнення Подібного та Тяжіння.

Так, «Закон Взаємодії» має силу не лише у фізичному зовнішньому світі, де все взаємопов'язано й ніякий рух був би немислимий без взаємодії, але діє й у сфері нашого людського мислення та поведінки. Цей закон можна описати відомим іносказанням: «Що людина посіє, те вона й пожне!» У цих словах відбивається й другий Закон Творіння – «Закон Притягнення Подібного». Без дії Закону подоби було б неможливо ніяке будівництво – ні в природі, де зростання всіх твердих тіл відбувається завдяки з'єднанню подібних атомів і молекул, ні в соціальній сфері, де ми завжди знаходимо підтримку лише в однодумців: «Рибак рибака бачить здалека!» Але й наші думки підкорюються цьому Закону: вони «автоматично» притягують подібні думки і, посилені в результаті цього, спрямовуються назад до нас – відповідно до того вигляду, який обрали ми самі. «Легкість, що окрилює» або ж «гнітюча тяжкість», які відомі, ймовірно, кожній людині з його внутрішнього життя, це прояви третього Закону Творіння, який теж добре знайомий нам зі спостережень за природою, але робить вирішальний вплив і на наш душевний стан. Це «Закон Тяжіння».

Після лекції слухачі мали можливість задати виступаючим хвилюючі для них питання та поспілкуватися між собою. Видавництво «Світ Граля» також подарувало книгозбірні свої видання. Тож тих, хто не зміг відвідати захід, але хотів би ознайомитися з працею Абд-ру-шина «У Світлі Істини. Послання Граля», будемо раді бачити у стінах Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара.

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 252627282930