Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Україна - єдина країна

02.09.2014

Від Заходу вкраїнського й до Сходу
Ми єдності ланцюг протягнем знов,
Посієм між людьми священну згоду.
Ми разом!  Це основа всіх основ.

Дмитро Посільський

В перший вересневий день – День знань – працівники Херсонської ОУНБ ім. О. Гончара провели цикл заходів, присвячених патріотизму та національній свідомості.
Уроки патріотизму «Україна – єдина країна» були організовані у вищому професійному училищі ресторанного господарства та музичному училищі.
Переглядаючи відеопрезентацію, студенти ознайомилися з основними історичними віхами становлення нашої державності, більше дізналися про державні символи України, символи-рослини.
Велич кожної країни – в людях, які в ній живуть. Неабиякий інтерес у студентів викликала гра «Славетні українці», під час якої треба було впізнати видатну людину та охарактеризувати сферу її діяльності.
Наша Батьківщина неймовірна та унікальна. Факти, які ведучі представили за допомогою відеопрезентації, дійсно довели, що нам є чим пишатися.
Під час звучання Державного Гімну України студенти без вагань впевнено підхопили цю урочисту пісню.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх синів та дочок українського народу, які виборювали волю, незалежність та цілісність нашої держави.
В цей день до музичного училища завітав заступник військового комісара Херсонського обласного комісаріату, підполковник Олександр Володимирович Рибацький. Він поділився своїми враженнями від ситуації в країні, надав інформацію про особливості процесу мобілізації як на строкову службу, так і до лав добровольців. Кожний охочий мав змогу отримати відповіді на свої запитання.
Наприкінці ведучі побажали кожному плідно навчатись, закликали бути справжніми патріотами своєї Батьківщини, зробити свій внесок у становлення нашої держави та своїми справами примножувати її славу!

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 2223
24252627282930