Головна Новини Досягайте мети – це у ваших силах!

Досягайте мети – це у ваших силах!

17.12.2020 14:09

Чи замислювалися ви, що знання своєї життєвої мети, свого призначення полегшить життя і дозволить краще розуміти оточуючих, знаходити рішення проблем.

«Існує одна елементарна істина, і її незнання вбиває незліченну кількість ідей та прекрасних планів. Вона полягає в тому, що в момент, коли людина остаточно вирішує присвятити себе якійсь ідеї, Провидіння теж починає діяти. У допомогу йому починаються такі речі, які б ніколи не відбулися», – писав Йоганн Вольфганг Гете.

Це означає, що як тільки ви знайдете своє справжнє бажання, сконцентруєте увагу на його виконанні, то відкриються можливості, про які ви й не підозрювали: почнуть відчинятися двері, які раніше були закриті для вас, у життя увійдуть нові люди, нові відносини, з'являться нові ідеї. Для їх залучення спробуйте створити свою формулу життєвої мети.

Що ж треба зробити, аби ваша мрія перетворилась на мету, як потрібно мріяти, за яких умов бажання стає метою, а за яких – залишається мрією? На всі ці питання мали змогу отримати відповіді безробітні, зареєстровані в міському центрі зайнятості, що 16 грудня проходили тренінг в рамках спільного проєкту «Шлях до успіху». Вони ознайомилися з Правилами встановлення мети, переглянули цікаве та корисне мотивуюче відео «Як досягнути мети», виконали вправу «Мета і  мрія» та дали собі відповіді на питання: чи моє бажання відображає мрію, чи можна її впевнено назвати метою; я лише думаю про здійснення цього бажання, чи вже зробив певні кроки для його реалізації?    

Щоб прожити своє життя на повну, потрібно мати великі мрії. Якщо ваші мрії малі, вам буде не вистачати багатьох речей у житті. Завітайте на тренінги до книгозбірні – тоді ви гарантовано станете успішним!

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день