Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

В гості до книги

28.05.2014

Саме під таким девізом, а це вже не вперше, проходять екскурсії в нашій бібліотеці для учнів херсонської гімназії № 1 та їх викладачів. Адже вчитель не тільки вчить, а й виховує і прищеплює любов до книги, як до найціннішого дару людства. Для учнів 7-Б класу нами було організовано знайомство з відділами книгозбірні, які можуть бути цікавими як для їх навчальних цілей і завдань, так і для їх загального розвитку. Екскурсію бібліотекою ми традиційно розпочали з сектору обліку користувачів, розповідаючи про основні функції та послуги. Але не тільки! Співробітник сектору, який координує роботу фонду «Заочний абонемент» Гете-Інституту в Україні, ознайомила  дітей з навчальною літературою в ігрових командних змаганнях. Сподіваємося, що вивчення іноземних мов приносить учням задоволення і радість.
Центр обслуговування людей з особливими потребами зацікавив дітей шрифтом Брайля та сучасними тифлотехнологіями.
Відділ рідкісних і цінних видань запам'ятався своїми раритетами, а також новинками та досягненнями в галузі друкарства, адже на прикладі побачених книг наші гості змогли порівняти досягнення науково-технічного прогресу за весь період існування книговидавництва.
У центрі екологічної інформації виникла не дитяча дискусія на тему захисту навколишнього середовища, ролі людини в збереженні природи і тваринного світу. Діти усвідомили, що багато залежить від нас самих, від ставлення до навколишнього середовища.
Знати рідний край, його історію та культуру - це основне завдання у вихованні інтелектуальної еліти нашої Батьківщини, тому ми не обійшли стороною музейну кімнату - «Гончарівську вітальню». Саме Херсонщина тісно пов'язана з життям і творчістю Олеся Гончара, чиє ім'я носить наша бібліотека. Побачити, почути, відчути епоху життя великого українського письменника і громадського діяча допомогли експонати літературного музею, до яких можна було навіть доторкнутися  руками. Музейна кімната залишила незабутнє враження у наших відвідувачів.
Книгосховище бібліотеки! Скільки в ньому незвіданого, таємного і незнайомого! Але співробітники відділу збереження основного фонду привідкрили двері у світ книг.  Учні оцінили цю гостинність словами щирої подяки за екскурсію відділом, який закритий для звичайного читача. Хочеться сподіватися, що наша екскурсія допомогла школярам усвідомити, що книга була, є і залишиться найкращим другом людини. Дякуємо викладачам гімназії №1 Фролову Миколі Васильовичу та Обозній Вікторії Володимирівні за активну співпрацю з нашою книгозбірнею. Тож чекаємо на нові зустрічі.

Сектор обліку користувачів

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15161718192021
22232425262728
2930