Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Перевірте себе (вікторини, тести, квести)

 • Шановні любителі історії Херсонщини!

  Відкриваючи для себе рідне місто, ми все більше захоплюємося та зачаровуємося ним. Мандруючи добре знаними вулицями, ми замислюємось над тим, що колись тут мешкали відомі особистості, які відіграли важливу роль у розвитку нашого міста. Та чи зберегли своє першочергове призначення деякі будівлі? Запрошуємо це перевірити, пройшовши онлайн-вікторину «Старовинні будівлі Херсона», яка, сподіваємось, розбудить вашу цікавість і спонукатиме до дослідження. Бажаємо успіху!

 • А ви знаєте всі українські пам'ятки?

  Знайдіть трохи вільного часу і приділіть хвилину невеликому розумовому тренуванню, адже ми саме підготували для вас цікаву онлайн-вікторину «Як добре ви знаєте українські пам'ятки?». Правильність відповідей можна перевірити після проходження опитування. Тож давайте разом використаємо набуті знання, а раптом ви на якесь питання відповісте неправильно, заповнити прогалини в пам'яті обов'язково допоможе похід до Гончарівки!

 • Онлайн-вікторина «Лицар Таврійських просторів»

  З нагоди відзначення ювілею Олеся Терентійовича Гончара пропонуємо перевірити свої знання про життя та творчість письменника, відповівши на запитання онлайн-вікторини «Лицар Таврійських просторів». 

 • До 110-річчя виходу першого повного видання «Кобзаря»

  У 2017 році виповнилося 110 років з моменту першого повного видання «Кобзаря» – визначної книги української та світової літератури. Ця дата – ідеальний привід ще раз взяти до рук найвідомішу збірку та хоча б на декілька хвилин поринути у чарівний світ шевченкового слова.

  А щоб побачення з «Кобзарем» було ще й корисним – пропонуємо вам онлайн-вікторину.

 • «Перша збірка поезій Тараса Шевченка»

  Перше прижиттєве видання збірки поезій класика української літератури Тараса Григоровича Шевченка посідає одне із головних місць серед національних духовних скарбів українського народу.
  «Ся маленька книжечка відразу відкрила немов новий світ поезії, вибухла мов джерело чистої, холодної води, заясніла невідомою досі в українському письменстві ясністю, простотою і поетичною грацією вислову», – писав Іван Франко.
  Пропонуємо вам перевірити свої знання творчості великого Кобзаря, відповівши на питання нашої вікторини.

   

 • Як добре ви знаєте Конституцію України?

  Чи багато ви знаєте про Конституцію України?
  Чи входите до категорії свідомих та обізнаних громадян? Давайте перевіримо просто зараз у цій вікторині

   

 • Вікторина за творчістю Івана Котляревського

  Бажаєте перевірити свої знання з української літератури? Відділ зберігання та реставрації бібліотечних фондів запрошує до участі у літературній вікторині за творчістю Івана Котляревського!

   

 • “Навколо світу за 90 днів”

  Якщо книги – ваші постійні супутники, то обов’язково беріть участь у нашому сімейному конкурсі “Навколо світу за 90 днів”. Впродовж трьох наступних місяців (липень-вересень), відвідуючи відділ абонемента, ви відкриєте острови духовності, пізнаєте себе та будете творити світ за законами краси, шляхетності та толерантності. А  яскраві виставки-“обличчя” нашого фонду допоможуть дати правильні відповіді в ерудит-онлайн-вікторині.

 • Онлайн-вікторина до Дня Незалежності

  Незважаючи на те, що в нашої держави ще зовсім молодий вік, за цей час було зроблено багато для становлення свободи України. Українці мають Конституцію, законодавство та Державні символи.

  Онлайн-вікторина «Державні символи України та їх історичне походження» спонукає кожного заглибитись в історію виникнення Державних символів та перевірити себе на знання символіки рідної країни.

   

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 3031