Головна Новини Вечір пам’яті героя

Вечір пам’яті героя

04.05.2017 06:17

Сьогодні в Україні триває війна. Бійці АТО борються за незалежність нашої держави. Щодня ми втрачаємо найкращих синів і дочок України… Минуло майже 3 роки від трагедії, яка сталася під містом Іловайськ Донецької області. Але досі нам болить та рана, досі ми згадуємо мужніх героїв, які віддали свої життя під Іловайськом. Серед них був старший інспектор батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець», молодший лейтенант міліції Роман Набєгов. За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Набєгов Роман Валерійович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) Указом Президента України від 26 лютого 2015 року.

Нещодавно бібліотека провела вечір пам’яті Романа Набєгова для студентів Херсонського медичного коледжу. Книгозбірня вже неодноразово проводила такі заходи. Але ця постать варта уваги кожного, саме тому ми прагнемо залучити до участі у вечорах якомога більше своїх користувачів, молоді. Роман також був користувачем Гончарівки.

Учасники заходу переглянули два фільми, що розповідають про героя – «Я – українець» та «Ни шагу назад». Фільми були проілюстровані спогадами матері, вітчима, друзів та знайомих Романа. Наприкінці заходу до учасників звернулася мати героя – Оксана Набєгова.

Студентам презентували книгу поезій Романа Набєгова «Ни шагу назад». Саме ця фраза, яку він опублікував у соцмережі та яка стала назвою збірки, була останньою для Романа. Присутні познайомились із патріотичними, ліричними та філософськими поезіями, а деякі навіть продекламували самі. Вони прослухали уривок з нарису «Я пророк». Ці рядки з першої частини оповідання «Апокаліпсис», які Роман написав у 2008 році, стали нашою дійсністю. Вже тоді він передбачив цей Апокаліпсис…

У листопаді 2016 Ромі мало б виповнитися 30 років... Але все обірвалося... Залишилась пам’ять і прекрасна поетична спадщина, з якою варто ознайомитись кожному українцю.

Я за Україну,
Якщо треба – згину,
Бо навчила мати
До кінця стояти.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день