Головна Новини Вечір-реквієм «Ангели на варті свободи»

Вечір-реквієм «Ангели на варті свободи»

21.02.2019 08:39

П’ять років тому більшість людей в Україні, які вийшли на Майдан, готові були принести в жертву практично все, що в них є: час, здоров’я, кар’єру, гроші і навіть життя. Неможливо пояснити силу Духу і силу Віри в Перемогу Патріота України, який іде з дерев’яними щитами і палицями на озброєний спецназ. І все це – заради волі, справедливості, за краще майбутнє наше, наших дітей і усіх наступних поколінь.

Працівники соціокультурного сектору Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара Костянтин Капошилін та Віталіна Волкова 20 лютого із нагоди відзначення Дня пам’яті героїв Небесної Сотні провели вечір-реквієм «Ангели на варті свободи» для учнів загальноосвітньої школи №54.

Ведучі нагадали, як тисячі людей було поранено і майже 100 людей вбито снайперами та бійцями спецпідрозділів міліції. Серед них – науковці, викладачі, студенти, вчителі, художники, архітектори, театральні режисери, громадські активісти. Кров цих людей стала вироком для злочинної диктатури. Ця «Небесна Сотня» своїм життям викупила свободу для мільйонів українців і дає шанс збудувати нову демократичну правову державу.

На заході учні мали можливість почути лекцію про звитягу оборонців Майдану, передумови, що слідували «Революції гідності», а також чисельні відеоматеріали із свідченнями та коментарями очевидців тих подій.

Учні приймали активну участь в обговоренні трагічних подій п’ятирічної давнини, що назавжди змінили обличчя нашої країни,  поділилися особистими враженнями та окреслили роль революції для нашої держави. Переглянутий фрагмент документального фільму «Зима, що нас змінила» не залишив майже нікого байдужим.

Також на заході працівники книгозбірні  організували відкритий перегляд літератури «Воїни світла у наших серцях», де були представлені книги, ізографічні та періодичні видання.

Ведучі та учні вшанували пам’ять загиблих героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Щоб не трапилося в нашому житті, важливо не втрачати людської подоби та завжди пам’ятати, яку ціну Україна заплатила за перемогу «Революції гідності».

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день