Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Великодні традиції та звичаї в Німеччині

Великодні традиції та звичаї в Німеччині

03.04.2017 08:40

Нас запитують, чому ми так рано почали обговорювати тему Великодня і пов'язаних з ним традицій німецького народу. Відповідь проста – щоб всі заздалегідь знали рецепти великодніх страв і випічки, способи екологічно чистого фарбування яєць на святковий стіл, могли порівняти природні явища з народними передбаченнями, а також знали, коли і як черпати воду з відкритих джерел. Всі ці питання ми обговорили з учасниками клубу «Легко вивчати таку складну німецьку». Крім того, присутні дізналися про походження і етимологію слова «Ostern» (Великдень), таких понять, як Попільна середа, Пальмова неділя і Страсна п'ятниця, ознайомилися з основними символами свята, а також дізналися історію традиції фарбування яєць на Великдень. Ми обговорили багато тем, прослухали святкові пісні німецькою мовою і, звичайно ж, читали великодню поезію класиків німецької літератури, присвячених цьому дню.

Сподіваємося, що наше свято вдалося, і діти отримали достатньо нової інформації, яка допоможе їм більше дізнатися про традиції Великодня, адже це свято відзначається і в нашій країні. У цьому році католицька і православна Пасха припадає на один день. Отже, у дітей буде достатньо часу для підготовки до святкувань.

Сектор обліку користувачів

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19202122
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день