Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Видавництво «Світ Ґраля» в гостях у клубу «Ракурс»

28.10.2019 13:34

За десять років свого існування Об’єднання вільних художників «Ракурс» «обросло» справжніми друзями, які час від часу радують нас своїми творчими візитами. Отож і сьогодні члени об’єднання вже вдруге радо приймали у себе в гостях представників видавництва «Світ Ґраля» (м. Одеса). Дане видавництво працює вже понад 19 років і займається підготовкою до видання та поширенням книг Фонду Послання Ґраля, який знаходиться у Штутгарті (Німеччина). Метою видавництва є надання можливості людям ознайомитися зі знаннями, що охоплюють усі сфери людського буття.

У своїй лекції «Справедливість, Любов та Чистота у Світлі Істини» виступаючі спиралися на вчення німецького письменника й філософа Абд-ру-шина, яке викладено у його книзі «У Світлі Істини. Послання Ґраля».

Людство пройшло довгий шлях еволюції – від зародка духу до особистості, яка усвідомлює себе. Зараз воно, на думку філософа, знаходиться у завершальному періоді свого розвитку. І має прийти до другого ступеня усвідомлення – свідомого буття, тобто зрозуміти, яке місце воно займає в Творінні, як його поведінка впливає на його ж оточення, які наслідки його вчинків. Також все, що воно в своєму хибному розвитку викривило, має поставити на своє місце. Всі поняття вирівняти відповідно до Законів цього Творіння.

Велике Творіння відлито як єдине ціле, в ньому немає ні дефектів, ні тріщин. І людство є частиною цього Творіння. Приймаємо ми цей факт чи ні – це нічого не змінює в діях Божественних Законів. Для життя ми використовуємо нейтральну Силу, яка пронизує все Творіння. І ми несемо відповідальність за те, куди її спрямовуємо.

Абд-ру-шин у своєї книзі пише: «…своїм волінням ви здатні скупчувати ці течії невидимих сил, що досягають вас, у потужну силу і посилати задля добра чи зла, аби принести людству благодать чи загибель. Ви можете і повинні розпалити таким чином палаючий вогонь у душах, вогонь натхненного прагнення до доброго, шляхетного, до удосконалення!».

Тож лектори стверджують, що здобувши знання і застосовуючи його, ми можемо змінити своє життя на краще…

Після лекції слухачі мали можливість задати виступаючим хвилюючі для них питання та поспілкуватися між собою. Видавництво «Світ Ґраля» також подарувало книгозбірні свої видання. Тож тих, хто не зміг відвідати захід, але хотів би ознайомитися з працями Абд-ру-шина, будемо раді бачити у стінах Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара.

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 192021
22232425262728
2930