Головна Новини Відеозустріч "Про утилізацію батарейок"

Відеозустріч "Про утилізацію батарейок"

12.05.2016 11:48

Якщо після прочитання словосполучення «утилізація хімічних джерел струму (батарейок)» у вас виникають питання Що? Навіщо? Як? Куди? Кому?, то радимо переглянути запис відеозустрічі екоактивістів з Херсонської та Миколаївської областей.
Метою даної зустрічі та спілкування став обмін досвідом між різними організаціями, які ініціюють та проводять екологічні акції, є носіями екологічної культури та поширюють свої знання й практику у суспільстві.

До спілкування було запрошено:

- Климентенко Анастасію, керівника Центру екологічної інформації Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара;
- Алексєєва Івана, голову правління Вознесенської міської громадської організації “Наше місто”, координатора проекту зі створення пунктів збору відпрацьованих хімічних джерел струму у м. Вознесенськ, Миколаївська область;
- Ніколаєву Ірину, координатора акції в школах "Здай батарейку - врятуй планету", Голову Спілки жінок Херсонщини;
- Багненко Юрія - директора організації, яка займається збором батарейок майже по всьому Херсону та деяких районах Херсонської області.
Модератором зустрічі стала Дорофєєва Наталія, представниця молодіжної громадської організації "Нова генерація".

ЗАПИС ВІДЕОЗУСТРІЧІ

Відеозустріч відбулася в рамках проекту «Інформаційне суспільство: розвиток цифрового потенціалу мережі районних ІГС», що реалізується молодіжною організацією “Нова генерація” та здійснюється за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
Також для всіх, хто зацікавився темою, в пригоді стане список пунктів прийому відпрацьованих батарейок в Херсоні та області.
Важливо знати, що від екологічної культури споживання залежить нормальне існування сучасної цивілізації. Великі справи починаються з маленьких кроків.

Тож ви здаєте батарейки чи викидаєте у сміття?

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день