Головна Новини Відновіть контроль над своїми персональними даними: у Гончарівці презентована міжнародна інтерактивна виставка з медіаграмотності!

Відновіть контроль над своїми персональними даними: у Гончарівці презентована міжнародна інтерактивна виставка з медіаграмотності!

01.11.2021 16:29

Людина – найвразливіша ланка безпеки в Інтернеті. Із кожним днем, через власну малообізнанність в інструментах захисту, ми все більше і більше втрачаємо контроль над нашими персональними даними у всесвітній павутині. Але насправді його можна повернути, завітавши до Гончарівки!

З 1 по 15 листопада херсонці та гості міста мають можливість відвідати у книгозбірні міжнародну інтерактивну виставку з медіаграмотності «The Glass Room: Misinformation Edition» від Tactical Tech. Це – маштабний регіональний проєкт, розпочатий за ініціативи Goethe-Institut Ukraine. Його головна місія – навчити вас відновити контроль над приватною інформацією, відрізняти правдиві й фейкові матеріали та спонукати взяти відповідальність за свої особисті дані в Інтернеті. Ви дізнаєтеся, чому в сучасних умовах так важливо розвивати критичне мислення та медіаграмотність, як створювати надійні паролі та як не потрапити на «гачок» інтернет-шахраїв.

Цікавими є оформлення виставки та незвична гібридна форма подачі інформації. Вона представлена на плакатах; планшетних комп’ютерах, які дозволяють використовувати спеціально розроблені застосунки для навчання медіаграмотності; та телевізорах, де безперервно відтворюються відеоматеріали, що стосуються виставки. Також усіх чекає приємний бонус – спеціальні наклейки на камеру для вашого комп’ютера та брошури з цікавою інформацією, які можна забрати з собою.

Тож завітайте до Гончарівки і опануйте інструменти особистого захисту в світі Інтернету! Будьте медіаграмотними!

УВАГА: при собі необхідно мати документ про повну вакцинацію проти COVID-19!

Календар подій

1 2 3 4 5 67
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 2728
2930     
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день