Головна Новини Виставка "20 років Чеської Республіки"

Виставка "20 років Чеської Республіки"

07.06.2013

6 червня за сприянням Генерального консульства Чеської Республіки в м. Донецьку в бібліотеці відбулось урочисте відкриття виставки, присвяченої 20-річчю утворення Чеської Республіки. У відкритті виставки взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Іван Почух, Генеральний консул Генерального консульства Чеської Республіки в м. Донецьку Ондрей Моравек, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Ганна Пономаренко, заступник міського голови Сергій Черевко, віце-президент Херсонської Торгово-промислової палати Сергій Кочерженко та заступник голови Дніпровської районної у м. Херсоні ради Ігор Роменський.
З вітальним словом виступила заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Ганна Олександрівна Пономаренко, яка наголосила на важливості розширення відносин у сфері культури між народами Чехії та України, зокрема Херсонщини, що сприятиме і подальшому розвитку економічних зв’язків між двома країнами.
Присутні мали можливість познайомитись із досягненнями Чеської Республіки за 20 років незалежності завдяки інформаційно насиченій виставці, відео фільму, наданому Генеральним консульством Чеської Республіки в м. Донецьку, та книжково-ілюстративній виставці "Чехія – серце Європи". 
Крім того, гості мали можливість познайомитись з бібліотекою та поспілкувалися з її читачами.
Святковий настрій у присутніх створював лауреат республіканських конкурсів камерний оркестр "Гілея" Херсонської обласної філармонії (диригент Владислав Білявський) та солістки філармонії: народна артистка України Наталя Лелеко і заслужена артистка України Тетяна Григорьєва.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 2526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день