Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Виставка «Споріднені душі – людина і домашня тварина»

26.11.2015 10:38

Ти завжди відповідаєш за тих, кого приручив.
Антуан де Сент-Екзюпері

Люди утримують домашніх тварин вже багато тисяч років як компаньйонів, або просто, щоб ними милуватись. Ці тварини входять до нашого життя і спогади про них залишаються назавжди! Ми їх любимо, намагаємося догодити, пестимо та віддаємо їм свою ласку. І завжди у відповідь отримуємо відданість, бажання розрадити нас, якщо ми у поганому настрої або чимось засмучені.
Хто допомагає малюкам розвиватися, а людям похилого віку не нудьгувати на самоті, дітям грати, а дорослим людям емоційно розслаблятися після важкого трудового дня, ви дізнаєтесь, переглянувши виставку «Споріднені душі – людина і домашня тварина», що приурочена до Дня домашніх тварин та представлена у відділі обслуговування користувачів.
Кожна людина має власні уподобання відносно тварин. Одні люблять собак, а інші – шанують кішок. Багато хто однаково відноситься і до тих, і до тих, та до того ж і інших тварин любить не менше. Про види і породи найпопулярніших домашніх улюбленців, годування і лікування, виховання і догляд можна дізнатися багато нового і цікавого, переглянувши розділ «Найпопулярніші домашні тварини: наші друзі та цілителі».
Зазвичай, відчуваючи бажання завести домашню тварину, люди вибирають між собаками, кішками, рибками, ну і, звичайно ж, папугами. Однак екзотичні тварини користуються сьогодні не меншою увагою. Екстремали заводять крокодилів і тарантулів, а спокійніші любителі надають перевагу рідкісним рибкам, або ж пухнастим гризунам. Завдяки своїй неабиякій зовнішності і незвичайним звичкам екзотичні вихованці заворожують і зачаровують. Утримувати їх завжди вважалося чимось більшим за просту любов до тварин. Чим же таким приваблюють нас ці тварини, ви дізнаєтеся з розділу «Найулюбленіші домашні екзоти: цікаві факти».
У природі безліч тварин, здатних завдати людям шкоду, як фізичну, так і моральну, заподіяти матеріальні збитки. Тварини можуть поранити, покалічити і навіть убити людину. Кого ж зі світу дикої природи варто особливо побоюватися, ви дізнаєтеся з розділу «Найнебезпечніші домашні тварини: любімо, але маймо на увазі».
Пам’ятайте, коли ви заводите домашнього улюбленця, ви не тільки берете на себе певні зобов’язання, але й даєте своїм дітям найважливіші життєві уроки: вчите їх повазі та милосердю по відношенню до братів наших менших.
На виставці ви можете знайти для себе корисну інформацію, щоб розуміти своїх улюбленців ще краще! А якщо ви їх ще не маєте, то після перегляду виставки обов’язково визначитесь, хто з домашніх тварин вам більше імпонує.

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 2425262728
2930