Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Вітаємо з екватором фестивалю «ХатаФест»!

23.02.2022 12:51

П’ятий Міжнародний мистецький online-фестиваль «​ХатаФест» дійшов екватора! Від 22 січня у змаганнях взяли участь близько сотні творчих особистостей із мальовничих куточків соборної України та трьох європейських країн. Вони продемонстрували користувачам Фейсбуку родзинки своїх мистецьких звершень.

Організаторів дуже вразили своїми унікальними роботами майстрині Галина Базар (Португалія), Валентина Мерлак (Польща) та Жанна Кравець із села Зміївка Бериславського району Херсонської області. Їхні твори декоративно-прикладного мистецтва несуть у собі надзвичайну силу краси та любові до рідної України.

Щиросердно дякуємо і майстрам художнього слова: Наталії Жовнір (Полтава), Аллі Бійчук (Миколаївщина), Ірині Діденко та Любові Пронько (Херсонщина), Марині Зозулі (Харківщина) і Наталії Гладковій (Донеччина) – за теплі й життєдайні поетичні рядки, які наснажують на роботу заради відродження української духовності, утвердження державності.

Юний художник Владислав Тернесюк із Черкащини своїм малюнком дарує світло і надію на перемогу добра і любові у сутичці зі злом і агресією. Про актуальне і наболіле читає поезію Тетяна Мацак із села Добропілля Скадовського району. Ціла плеяда юних читців Херсонщини, Черкащини та Київщини дарують користувачам Фейсбуку відчуття радості й позитиву в тривожні дні сьогодення. Шануймо свої самоцвіти!

Чимало обдарованих особистостей чомусь не наважуються долучитися до кола учасників фестивалю. Не наважуються, але ж можуть відчути підтримку своїх талантів від зовсім незнайомих людей, які, можливо, із часом стануть друзями і порадниками на шляху до Прекрасного. Тому усіх шанувальників українського мистецтва з різних куточків соборної України і не тільки ми запрошуємо до 21 березня 2022 року взяти участь у «ХатаФесті»!
Умови участі – прості й зручні для усіх користувачів Інтернету: заповніть анкету учасника (її можна знайти на головній сторінці нашого сайту та в мережі «Фейсбук») та надішліть разом із нею відеозапис пісні (вірша, майстер-класу тощо) на месенджер (у приват) сторінки керівника проєкту Олега Олексюка, чи то сторінки фестивалю, або ж електронною поштою: olegukrhata@gmail.com.
Якщо ви не маєте готового відеозапису, але бажаєте взяти участь, то ми пропонуємо публікувати написані віршовані твори у загальнодоступній групі «Письменники Херсонщини».
Як і минулого року, той, хто набере за період фестивалю найбільшу кількість вподобайок або переглядів, отримає приз від партнерів.
Якщо кимось будуть порушені допустимі загальнолюдські чи будь-які етичні норми, ми будемо вимушені видалити конкурсанта з кола учасників.
Мова творів і спілкування – українська.
Під час підпису власного контенту не забудьте вказати хештег: #ХатаФест.

Організатори фестивалю: КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради та громадські організації: «Українська Хата – талантами багата» і «Херсонське обласне бібліотечне товариство».

Партнери фестивалю: Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Товариство української мови (Чикаго, США), приватні підприємці Херсонщини, «Суспільне телебачення» та «Українське радіо», інтернет-телеканали «Український Південь» та «Твій плюс» і багато-багато інших людей доброї волі.

Тож, любі друзі, у вас є ще час долучитися до дружньої родини учасників фестивалю. Ми чекаємо на фото- чи відеоматеріали, які представлять ваші творчі знахідки. Миру і успіхів вам!

Олег ОЛЕКСЮК,
керівник проєкту «Українська Хата – талантами багата»

Календар подій

1 23 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25262728
293031