Головна Новини Візит міністра до Гончарівки

Візит міністра до Гончарівки

06.08.2018 12:52

Сьогодні наша книгозбірня приймала делегацію гостей на чолі з міністром з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадимом Олеговичем Чернишом, який відвідав Херсонщину з робочим візитом.

В.о. генерального директора бібліотеки Надія Іванівна Коротун провела для гостей екскурсію установою, під час якої познайомила з нашою роботою. Гості відвідали Центр обслуговування людей з особливими потребами, інформаційний центр «Вікно в Америку» ім. Дж. П. Джонса, Центр екологічної інформації, відділ рідкісних і цінних видань, тощо. Бібліотекарі відповідали на питання членів делегації, зокрема В.О.Черниша, які стосувались надання послуг внутрішньо переміщеним особам та людям поважного віку, можливості надання користувачам дистанційного доступу до видань з бібліотечного фонду, співпраці бібліотеки з Пенсійним фондом області та ін. Міністру розповіли про інформаційно-освітній проект «Шлях до успіху», який книгозбірня реалізує спільно з Херсонським міським центром зайнятості; про новий проект «Територія єдності», направлений на інформаційне забезпечення мешканців прикордонних районів Херсонщини та окупованої території достовірною та актуальною інформацією; про роботу книгозбірні щодо створення повнотекстової електронної бібліотеки, тощо.

Під час екскурсії міністр поспілкувався з дітьми, які на той момент розписували фарбами свої роботи на майданчику «Казковий диванчик», і навіть сам долучився до творчого процесу, намалювавши серце за допомогою 3D-ручки на нашому креативному майданчику «Maker Space» у відділі обслуговування.

Календар подій

   1 2 3 4 5
6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день