Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Все про дебати в рамках проекту «Второпай демократію»

29.03.2017 12:05

У неділю, 26 березня, учасники проекту «Understanding democracy | Второпай демократію» провели насичений дебатний день в бібліотеці.
Головним завданням зустрічі було дізнатися ще більше про дебати та попрактикуватися в аргументації та контраргументації.
Запрошеним тренером цього тижня стала Світлана Ізуграфова – учасниця турнірів «Кубок Одеси», «Одеська Дебатна Ліга», «Кубок Фенікса», «Літнє Протистояння», «Odessa Open», півфіналістка «Fight Club», суддя шкільних дебатів та куратор дебатних шкіл в Одесі (одному з найуспішніших та найефективніших центрів розвитку дебатного руху в Україні). Світлана провела для учасників два тренінги.
Під час тренінгу на тему «Ефективна підготовка» гостя розповіла, яким чином використати 15 хвилин перед раундом, щоб мати найбільше шансів на перемогу. Також окремо пояснила, які особливості вдалого аналізу гри. Світлана відповіла на всі питання, які цікавили херсонських дебатерів.
Під час розгляду теми «Філософія в дебатах» учасники дізналися про основні ідеї та концепції, які підкріпляють аргументи в дебатних іграх. Разом зі Світланою присутні обговорювали «вічні питання», доводячи або спростовуючи певні твердження. Нагадуємо, що учасники отримали домашнє завдання – подумати над тим, що ж таке справедливість.
Крім теоретичного блоку, на них цього разу чекало багато практики. Було зіграно два дебатних раунди.

Організатори проекту – ініціативна група «Кип'яток» – впевнені, що подібна дебатна активність стане в пригоді учасникам, адже вже відкрито реєстрацію на дебатний турнір у рамках проекту.

Реєстрація на турнір 

Проект «Understanding democracy | Второпай демократію» реалізується ХМІГ «Кип'яток» за підтримки Фонду демократії ООН та Future World Center в рамках глобального проекту Reinventing democracy in the digital era.

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 1213141516
17181920212223
24252627282930