Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

«Втілюємо мрії разом із Гончарівкою!»: арттерапія для всіх

16.08.2021 16:04

Досі вважаєте, що колаж – це просто наклеєні на папері гарні фото?
Насправді це – потужний засіб формулювання та здійснення мрій і планів. Це як лист до Всесвіту, в якому ми чітко повідомляємо про прагнення, а він уже відповідає на них можливостями для реалізації. Тому відділом документів з медичних наук в період уїк-енду в бібліотеці щонеділі проходить арттерапія «Створи свій колаж мрій».

«Колаж» досить простий у виконанні, адже вирізати і наклеїти зображення може кожний – тим самим кожен має можливість досягти успішного кінцевого результату, що сприяє формуванню позитивної установки на подальшу творчу діяльність, підвищує самооцінку, знижує напругу.

Арттехніка «колаж», на відміну від інших форм арттерапії, дає час на міркування, можливість змінити композицію, переставити компоненти місцями, спробувавши декілька варіантів. Крім того, ця техніка «ощадлива» за часом, не вимагає великих витрат на матеріали, дуже наочна і несе як терапевтичний ефект, так і надає можливості для діагностики.

Щодо діагностичних можливостей арттехніки «колаж», то передусім важливо відмітити, що індивідуальний колаж є додатковим психодіагностичним засобом, дає змогу висвітити особисті переживання людини, визначити її психологічний стан.

Подібна діяльність є дуже незвичайною, цікавою і захоплюючою, а це, в свою чергу, допомагає учасникам заходу налагодити взаємодію і досягти бажаного ефекту. Усі присутні відмітили, що творча робота вже з готовими зображеннями дійсно знімає напругу з приводу своїх здібностей, йде страх оцінки, а сам процес перетворюється в захоплюючу гру.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої арттерапії, де ми разом створимо колаж за допомогою спеціальних матеріалів, зробимо детальний аналіз кожного. Втілюємо мрії разом з Гончарівкою!

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
2728293031