Головна Новини День білої тростини

День білої тростини

13.10.2010

15 жовтня - День білої тростини (International White Cane Safety Day) в календарі міжнародної спільноти. Це - не свято. Це - своєрідний знак біди, що нагадує суспільству про існування поруч людей з обмеженнями зору, про допомогу та солідарність, про рівні права на працю, дозвілля та освіту.

Запрошуємо вас на дивовижну фотовиставку "Коли лабіринт дарує радість" (екоцентр, 3-й поверх бібліотеки), що знайомить вас з учасниками інтегрованого байдаркового походу херсонськими плавнями: незрячими і слабозорими членами клубу "Родинна гармонія" - читачами бібліотеки, волонтерами громадських організацій, фотографами клубу "Свіжий погляд", підприємцями, що демонструють приклад соціально відповідального бізнесу. Ви побачите, як незрячі туристи впевнено тримаються в байдарці, вчаться плести з лози, беруть участь у чайній церемонії, сміхотерапії, співають під час відпочинку.

"Зелений туризм - це дуже приємний і цілком прийнятний спосіб відпочинку для людей з проблемами зору, якщо поруч є пара очей, адже ми можемо виконувати практично всю роботу, що стосується самообслуговування і творіння рук людських" - говорить учасниця походу Світлана Кандала.
З виставкою можна також ознайомитися в інтернет-галереї за адресою http://www.artkavun.kherson.ua/kogda-labirint-prinosit-radost.htm

Пропонуємо також ознайомитися з новими надходженнями до Центру для читачів з обмеженнями зору - це альманахи "Комп'ютерні технології", видані шрифтом Брайля , що дозволяє незрячому користувачеві комп'ютера освоїти програми для роботи на ПК і в інтернеті, поглибити знання в програмуванні. Альманахи передані в дар нашій бібліотеці Сергієм Новіковим (Москва), за що йому велика дяка.

А подарунок від фонду "Справедлива країна" - аудіозаписи з живими голосами В. Симоненка, В. Стуса, П. Тичини, О. Гончара та інших класиків української літератури, як і диск "Слуханка" для малюків з казками і піснями, дуже сподобається всім читачам бібліотеки.

Коментарі

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день