Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Як Гончарівка на морському фестивалі дивувала

18.06.2019 12:54

15 червня в обласному центрі пройшов I Херсонський морський фестиваль імені Джона Пола Джонса. Масштабний захід мав на меті нагадати всім славні річкові та морські традиції Херсона.

Активну участь у фестивалі взяв і Комунальний заклад «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради.

Із самого ранку працював Прес-центр фестивалю, до роботи якого долучилися співробітники Регіонального інформаційного центру Гончарівки.

А велику бібліотечну локацію «Острів Neverland капітана Крюка» відвідало багато херсонських родин з дітками. Адже тільки там був справжній пірат, з яким можна повеселитися, пограти в шахи та шашки, сфотографуватися. І навіть взяти автографа, якого славнозвісний капітан залишав на морських орігамі, зроблених дітлахами під керівництвом чарівних піраток-бібліотекарок.

Різноманітні рухливі ігри від працівників книгозбірні сподобалися і малюкам, і підліткам. Літературна вікторина з чудовими призами-закладками дала змогу перевірити свої інтелектуальні здібності, а незвичайний навчальний гаджет (ручка, що розмовляє) – рівень знання німецької мови. Книжкова виставка морської тематики нагадала гостям свята найвідоміші авантюрні романи про мореплавців та мандрівників.

Учасники інтерактивної атракції «Морський бій. Битва з крокодилом» випробували свої сили в історичній битві за Херсон у Дніпровському лимані, де саме й прославився контр-адмірал Джон Пол Джонс, перемігший турецького адмірала на прізвисько «Крокодил морів».

Також містяни навчилися правильно сортувати побутове сміття і дізналися, які звичайні речі є насправді екологічними.

Інтелектуально-спортивні розваги, солодкі призи, закладки, сертифікати на річний читацький квиток до Гончарівки, безумовно, сподобалися учасникам заходу на локаціях бібліотеки. Адже саме в open-air просторі книгозбірня стала ближче до своїх потенційних читачів!

Фото Миколи Макарюка, Олександра Пивоварова

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22232425262728
2930