Головна Новини Як творити культуру в бурхливому сьогоденні? Цьому українські та білоруські бібліотекарі навчаються у данських колег

Як творити культуру в бурхливому сьогоденні? Цьому українські та білоруські бібліотекарі навчаються у данських колег

02.07.2020 11:26

Сучасні бібліотеки переживають часи суттєвої трансформації та перевтілення, щоб відповідати вимогам часу та вибагливих користувачів. А що потрібно, аби задовольнити потреби громади?  Правильно –  впроваджувати актуальні інноваційні послуги, які б приносили користь усій громаді.

Саме для цього бібліотекарі Гончарівки постійно підвищують свою кваліфікацію, опановуючи нові навички, методики та інструменти. Цього року бібліотека стала учасницею проєкту «Твори культуру: створюємо інноваційні бібліотечні послуги».

Наразі закінчилася перша навчальна сесія, під час якої фахівці наукової книгозбірні ознайомилися з прогресивним досвідом закордонних колег – бібліотекарів з дивовижної бібліотеки м. Орхус (Данія) – та опанували методику дизайн-мислення, яка не тільки покликана створювати інноваційні послуги, але й вчить чути свого користувача.

Крім того, усі учасники, враховуючі нові навички, змогли підкорегувати ту ідею, з якою вони прийшли у програму, та запакувати її в повноцінний проєкт. Наприкінці сесії кожен зі слухачів презентував свою ідею досвідченим тренерам – Лізбет Меркедаль та Даніелю Сванхольму, організаторам – представникам ГО «ВГО Українська бібліотечна асоціація», та колегам із різних куточків України та Білорусі.

Так, це було онлайн-навчання, насичене новою інформацією, цікавими практичними прикладами, палкими обговореннями, вдалими та корисними порадами. Сподіваємося, що участь у проєкті надасть можливість вже восени презентувати користувачам обласної книгозбірні  нову послугу.

 

Нагадаємо, що Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара стала учасницею проєкту «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги», який реалізується ВГО «Українська бібліотечна асоціація» за підтримки Європейського Союзу (програма «House of Europe»). Партнери проєкту: Публічні бібліотеки м. Орхус (Данія) та Білоруська бібліотечна асоціація.

#творикультуру

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день