Шановні користувачі! У серпні та вересні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Як запалюються іскорки радості

Як запалюються іскорки радості

27.05.2015 05:58

Бібліотеки у своїх фондах зберігають чимало цікавих книжок. Про сучасні книжки читачі можуть дізнатися із багатьох джерел – знайти в Інтернеті чи завітати до книжкового магазину. А щодо книжок, які видавались в минулі роки, то їх найбільше зберіглося в бібліотеках.
Днями в Херсонській гімназії № 1 відбувся незвичайний урок з учнями 2-В класу.
Привітавши школярів з наближенням літніх канікул, бібліотекарі відділу зберігання та реставрації бібліотечних фондів запропонували познайомитися з цікавими і корисними виданнями, які зберігаються у бібліотеці. Діти були в захваті від яскравих дитячих книжок.
Жвавий інтерес викликали в них й енциклопедичні видання. Бібліотекарі розповіли про різноманіття енциклопедій, їх відмінності від інших книг. Пригадали і правила поводження з книгами. Деякі з них школярі вже читали та знають. Тому бесіда бібліотекарів з юними читачами виявилась дуже захоплюючою та грайливою.
Учні розгадували загадки, відповідали на питання вікторин, вирішували літературні завдання.
Наприкінці зустрічі бібліотекарі запросили учнів до себе в гості під час літніх канікул та побажали всім добре вчитися, бути старанними та допитливими читачами, завжди дружити з книгою. Безмірно вдячні за теплий прийом класному керівникові 2-В класу Косенко Світлані Володимирівні.
Тож двері нашої бібліотеки відкриті не лише для дорослих, але і для дітей. Кожен знайде для себе багато корисного та цікавого!

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 2122
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день