Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Як знайти роботу людині з інвалідністю? Головне – правильно побудувати стратегію пошуку!

26.11.2019 11:55

Проблема працевлаштування є одним з нагальних питань людей з інвалідністю. Так, згідно статистичних даних, в Україні майже 2,5 млн. людей з інвалідністю не можуть влаштуватися на роботу. Зорієнтуватися у правилах гри сучасного ринку праці люди з інвалідністю, що стоять на обліку в Херсонському міському центрі зайнятості, спробували на семінарі «Техніка пошуку роботи», який відбувся на базі центру.

Під час заходу учасники дізналися про основні тенденції сучасного ринку праці та зрозуміли, що, по-перше, сьогодні конкурувати фахівцям доводиться не тільки між собою, але й з технологіями, а по-друге, вимоги до працівників дуже стрімко змінюються. Тому, щоб знайти роботу та залишатися затребуваним спеціалістом, сучасні здобувачі мають постійно підвищувати свою кваліфікацію, опановуючи нові навички та вміння.

Практичні вправи дозволили учасникам зрозуміти власну позицію на ринку праці та навчитися будувати стратегію пошуку роботи. Слід зазначити, що вправа на визначення власної позиції на ринку праці є досить складною для багатьох людей, які тимчасово втратили роботу. Адже їм важко визначити свої сильні професійній якості та зрозуміти, як вони можуть зацікавити потенційного роботодавця. Під час вибудовування стратегії пошуку роботи учасники дізналися про основні джерела моніторингу вакансій, зокрема такі, що передбачають дистанційну зайнятість, опанували секрети вдалого оголошення про пошук роботи та зрозуміли, що пошук роботи – це теж робота.

Нагадаємо: семінар проходив у рамках партнерського проекту Херсонського міського центру зайнятості та КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради. 

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 1920212223
24252627282930