Наш технічний відділ взявся оновлювати сайт. Обіцяють до кінця літа багато цікавого. А поки що не все працює...
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Як знайти роботу своєї мрії?

Як знайти роботу своєї мрії?

07.09.2017 13:07

Пошук роботи – справа серйозна та найчастіше ще і довготривала. Як знайти роботу своєї мрії? Де шукати вакансію, яка забезпечить гарну зарплатню та професійне зростання? На що треба звертати увагу під час моніторингу вакансій?  На ці запитання спробували знайти відповідь слухачі Херсонського міського центру зайнятості, які відвідали семінар «Техніка пошуку роботи», що відбувся в рамках партнерського проекту «Шлях до успіху».

Під час навчання учасники дізналися про головні тенденції сучасного ринку праці, ознайомилися з основними критеріями та вимогами роботодавців до «ідеального» кандидата, розглянули особливості активного та пасивного пошуку роботи.

Унікальність семінару полягала в тому, що тренер не тільки робив інформаційний огляд сучасних можливостей пошуку роботи, але й пропонував слухачам власноруч створити стратегію пошуку роботи своєї мрії. Під час побудови стратегії учасники семінару згадали основні етапи пошуку роботи, зупинилися на особливостях пошуку вакансій в Інтернеті, дізналися про можливості соціальних мереж у зазначеному питанні,  звернули увагу на необхідність підготовки до співбесіди, а також навчилися відповідати на запитання роботодавця про розмір очікуваної заробітної платні.

Сподіваємося, що отримана інформація допоможе учасникам якнайшвидше знайти роботу своєї мрії та отримувати за неї достойну матеріальну та моральну винагороду.

Календар подій

1 2 3 4 567
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18192021
22232425262728
293031    
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день