Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Ювілей нашого керівника

29.09.2015 10:59

Новий робочий тиждень для колективу Гончарівки розпочався зі свята. Напередодні, 27 вересня, генеральний директор Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара Надія Коротун відзначала свій ювілей.
Колектив обласної книгозбірні вирішив зробити для свого керівника сюрприз та підготував невелику святкову програму.
Кожен з присутніх хотів привітати директора першим, однак цю місію на себе взяли чоловіки книгозбірні, які і супроводжували ювілярку впродовж всього свята.
Надія Іванівна завжди підтримує молодих працівників у будь-яких творчих починаннях, тож і подарунок від них отримала незвичайний - танцювальний флешмоб. Танці бібліотекарів біля головного входу до книгозбірні привернули увагу мешканців навколишніх будинків та, головне, приємно вразили директора.
Перший поверх бібліотеки на деякий час перетворився на святкову залу з повітряними кульками та гучною музикою. Саме хол бібліотеки став головним місцем святкових привітань. Найбільше ювілярку вразило музичне привітання від завідуючих відділів, які всі разом виконали пісню Ірини Алєгрової «С днём рождения» та надзвичайно ніжний та ліричний музичний подарунок від артиста-вокаліста Херсонського обласного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша Ігоря Кисельова.
Надія Іванівна часто наголошує, що колектив бібліотеки - її велика дружня родина. Тож не дивно, що на святі панувала дружня атмосфера, наповнена щирими усмішками, теплими словами та найкращими побажаннями.
Ще одним приємним подарунком для Надії Іванівни та всього колективу стало присвоєння Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара Почесного звання «Бібліотека року 2015» Президією Української бібліотечної асоціації.
А ми ще раз вітаємо Надію Іванівну Коротун та всіх працівників Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара з подвійним святом!

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 1920212223
24252627282930