Головна Новини Зачаровані діти Херсона вразили глядачів своїми талантами

Зачаровані діти Херсона вразили глядачів своїми талантами

08.04.2019 11:48

Весь світ відзначає 2 квітня Міжнародний день інформування про аутизм. Але практично вся перша половина квітня вважається періодом інформування суспільства про аутизм з метою привернення уваги громади до проблем людей з розладами аутистичного спектру.

Аутизм – це не хвороба. Це особливе сприйняття світу, яке не заважає людині ставати успішною. Яскравим прикладом цього є люди зі світовими іменами. Вуді Ален, Кортні Лав, Ентоні Хопкінс та Білл Гейтс – ось далеко неповний список відомих людей з діагнозом «аутизм». Ми впевнені, що до цього переліку увійдуть і зачаровані мешканці Херсона, які 4 квітня в обласній книгозбірні представили глядачам програму «Маленькі принци нашої планети».

Цей захід руйнує стереотипи про людей-аутистів. Усіх глядачів вразили авторські вірші Хажина Азамата та дивовижний спів Щукіна Богдана.

Хореографічна композиція «Весна» у виконанні зачарованих танцюристів та їхніх батьків продемонструвала, що танцювати під запальні пісні обожнюють усі.

Особливий інтерес викликала гра всіх учасників на етнічних барабанах, під час якої можна було побачити, як тонко та енергійно музиканти-аутисти відчувають ритм.

Головною родзинкою програми стала прем’єра фрагменту лялькової вистави «Маленький принц», за мотивами однойменного твору Антуана де Сент-Екзюпері. До цього виступу учасники зачарованого лялькового театру готувалися майже півроку: власноруч виготовляли ляльок, вивчали свої ролі, проводили репетиції. Вистава настільки вразила глядачів, що багато хто після закінчення виступу підходив до акторів, щоб поділитися враженнями та висловити своє захоплення.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день