ГоловнаЗахопливо про Україну

Захопливо про Україну

 

Кожній країні потрібні свої герої! Без них її історія була б нецікавою і буденною. Хоч би як складалися події в державі, її важливість і неповторність допомагають зрозуміти нам особистості – яскраві, славетні, які жили в той чи інший період. Саме завдяки їх знаковості вимальовується будь-яка країна на тлі інших, визначається її державний статус.

Нам є ким пишатися! Імена національних героїв, творців, науковців назавжди увійшли до української державної скарбниці, а їх багата особиста і творча спадщина і сьогодні служить людям. Кожний з них на своєму етапі був виразником і провідником найбільш передових ідей свого часу.

Виставка «Славетні постаті України», друга з проекту «Захопливо про Україну», що відкрилась у відділі абонемента, в широкому обсязі фактичного матеріалу проливає світло на вже відомі і незнані сторінки минулого і сьогодення України, розповідає багато цікавого про великих небайдужих людей та силу їх таланту.

Сподіваємося, що виставка буде корисна як фахівцям, так і широкому загалу, тим, хто цікавиться вітчизняною історією, культурою, наукою, спортом, а також поціновувачам української літератури.

А ще – яскрава «виставка-обличчя» допоможе дати правильні відповіді на питання нашої онлайн-вікторини:

 

 

 

Календар подій

    1 2 34
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 2728293031 
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день