Головна Новини Живі свідки історії

Живі свідки історії

14.03.2013

Країна, яка не шанує і не пам'ятає своє минуле, не має майбутнього. Німеччина одна з тих країн, де бережуть пам'ятки минулого – замки, фортеці, палаци, резиденції. Їх доглядають, реставрують, і вони відкриті для відвідувачів, всіх тих, хто хоче доторкнутися до історії Європи.
Кожен із замків, що співробітники сектора обліку користувачів вибрали для відео екскурсії, має багате і героїчне минуле. Їх створювали великі архітектори, поряд з ними працювали не менш знамениті скульптори і декоратори. Саме тому кожен замок унікальний і має свої особливі риси побудови і внутрішнього обрамлення.
Під час екскурсії ми ознайомили наших гостей (а це були всі бажаючі, а не цільова група) з архітектурними стилями та їх відмінними рисами. Також ознайомили з шедеврами ландшафтного і паркового дизайну, адже стилю замку повинен відповідати і стиль парку. Було приємно бачити серед гостей студентів 2 курсу кафедри дизайну ХНТУ, і сподіваємося, що наші зустрічі стануть доброю традицією.
Кожен замок пишається своїми музеями, залами декоративного і прикладного мистецтва, театрами і концертними майданчиками. Ми вирушали в подорож залами палаців і знайомилися з їх «вічними» мешканцями – привидами. Але страшно не було, адже всі привиди добрі і захищають відвідувачів від злих духів.
Сподіваємося, що наша подорож сподобалася гостям і тепер вони зможуть легко орієнтуватися в стилях і епохах. Чекаємо нових зустрічей!

Сектор обліку користувачів

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 2526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день