ДОПОМІЖНІ ПОКАЖЧИКИ

Іменний покажчик

Алмазов О.Д. (6)

Андрєєв В.М. (275)

Ардєєв Р. (190)

Атаманюк О.А. 207

              

Бабенко див. Нектарій  

Баєв М.Ф. (258)

Балан А. 204

Балюк С.А. 95

Баранов-Россіне В.Д. (257)

Батурін О. 7, 45, 141

Бахута А.П. (276)

Бейник А. 130, 256

Бережний І.М. (14)

Бесп'ятов П. (264)

Бестюк І. 209

Білий Д.А. (189)

Бойко В. 26, 27, 74, 88, 257

Бойко О. 159

Бойцова О. (83)

Болбас В.О. (197)

Болдирєва О. 218

Бондарчук Р.Л. (7)

Борисенко І. 137

Боянжу В. 266

Братан М.І. (277),(278)

Брусик Л.А. 251

Будовой О. 37

Бузак Т. 102

Бузевич І.Ю. 98

Бурназа Д.М. 50

 

Варсонофій (в миру В.Г. Юрченко) (133)

Василенко М.О. 281

Верховська Т.О. 61

Вірна Л. (279)

 

Гавриленко О.О. (17)

Гавриленко С. 217

Гайдук О.А. (187)

Галінська О. 175

Галл-Савальська О.І. (270)

Гандзюк К.В. (140),(181),(182)

Гасаненко Т. 56

Гезь Л.Д. 57

Гейна К.М. 98

Герасимова М.Г. 211

Голобородько О.К. 252

Головко Ю. 227

Гордєєв А.А. 53-55,104,206

Гребенюк А. 188

Гречка Ю.А. 167

Григор'єва Л.О. 90, 254

Гришин В.Ф. (148)

Гудімов див. Леонтій

Гузенко С.О. (191),(192)

Гурепко М.М. 46

Гуськова Е. 206

 

Дармостук Л. 196

Демченко О. 207, 264

Дем'янова К. 58, 250 

Дзвоницька Н. 222

Діденко В.М. (29)

Дрозд О.М. 95

Дронгаль К. 184

Дубина В. (135)

Дубинда П.Х. (15)

Дудка О. 59

 

Євсєєва Т.М. 30

 

Жданова В.І. (211)

Жмурська Г.С. (46)

Жуков О. (136)

Жуков О.І. 136

Жупина А.В. 89, 92

 

Заботін В.Ф. (15)

Загороднюк В.С. 274

Зайцев О.С. 85

Залевська О. 272

Захаров О. 20-22, 24

Зеленський В. (265)

Зеленчук В.В. (154)

Зікрач Г.П. (149)

Зоріна Н. (126)

Зюзь І.І. (18)

 

Іванчук О. 100, 200, 250

Іванюк В. (137)

Івашко О. 41, 152

Ідаятов В. 17

Ільїн А.В. (198)

               

Карпова Ю.О. (212)

Касторнов О. 76

Касторнова Я. 76

Касьяненко О.П. (96),(97)

Кириченко І.М. (254)

Кириченко Л.П. 141

Кичинський А.І. (15)

Кітченко М. (129)

Кічич І. 255

Кліщевський С.О. 62

Клочанюк Р.О. 32

Книга О.А. (267),(268)

Коваленко А.В. (196)

Ковальова Г. 212

Ковальчук В.С. (189)

Козлюк С. 181

Колихаєв І.В. (176)

Компанієць В.П. (44)

Коноваленко М.М. (74)

Короленко В.М. (100), 102

Король Т. 79

Котлярова Т.М. (25)

Кравченко О.В. (161)

Кравченко С.В. 105

Крамчаніна Д. 131

Красновид Ю. (79)

Красовська О. (121)

Кривошей М.М. (286)

Крисаленко Л.І. (158)

Кузьміна Л. 18

Куликова Л. 218

Кутовська Л. (260)

Кухарь А.Ш. (118)

 

Лащенко С. 190, 194

Леонтій (в миру Гудімов) (287)

Лищенко П. (124)

Лісова Г.В. 253

Ліхачова Н. (256)

Луніна О. 265

Лупашко Т. 276

Лях Н. 177

Ляхно Д.В. 60

Ляшок О. 101, 224

 

Мазуряк О.П. 109

Макаров С.Й. (217)

Мамуладзе Т. 125

Манан Ф. 195

Маргелов В.П. (13)

Мармуль Л.О. (226)

Марченко Л.В. 19, 261

Марченко М. 12

Матвєєв Є.С. (271)

Матвієнко О. 14, 33

Матюхіна А. 75, 142, 231-233

Махлай В.О. (147),(150)

Менисенко В.В. 167

Мілевська Т.Г. (94)

Міловська О. 72

Мінзер І. 80

Мішуков О.В. (15)

Мокрицька Г.П. 290

Молчанов Д. (139)

Мостовий О. 267

Моторний Д.К. (15)

Мягка Т. 178

Мясникян В. (165)

 

Найдьонова О. 25

Настасенко В. (219)

Науменко А.А. 64

Нектарій (в миру Бабенко) (288)

Нестеренко Г. 65

Нечеса М.М. (193)

Нечипуренко К. 173, 216, 225

Нечипуренко О. 66, 174

Ничик Л. 29

Ніколаєв А. 81, 185

Ніколаєва І. (151)

Новак Н. 226

               

Овраменко П. 39, 143, 161, 202, 238, 271, 275, 277

Овчарук С.В. 162

Олексюк О.В. 143, 239, 240, 262, 263

Олійник О. 91 

Онишко С. 35

Онуце О. 67

 

Павлова А. (138)

Павловська О. 176

Павлюк С.М. (15),(269)

Паталах О.Ю. 10

Пацюченко О.Т. (245),(246)

Петренко Є. 229

П'єцух М. 182

Піддубняк В.Г. 89, 92, 270

Пінчук Н. 68

Пітоєв О. 169, 220 

Піхуля В.М. 119

Подобєд П.6

Полуфакін А.О. 198

Пономар З.Д. (289)

Порошенко М.А. (157)

Проценко А.О. (138)

 

Раєвська В. 43

Реут В.Д. 280

Реуцький І. 34

Рибалко Т. 52

Різак М.І. 160

Романюк В.С. (249)

Россіне Д. Див. Баранов‑Россіне В.Д.

Рудя В. 179

Рудя Л. 187

Ружина В. 241

Рукавішнікова О.О. 155

 

Савченко К.М. (19)

Савченко М. 54, 82-84, 145, 163, 184, 210, 268, 269

Савченко О. 129, 189, 203

Сазонова О. 16

Самойлов В.О. (199)

Свінцицький В.К. 69, 168

Світличний М.Г. 89

Сегюр Л.-Ф. (8)

Сєрова О. 122

Сидорович Є. 8

Сидьолкіна С.Л. 9, 13

Скубаєв О.М. 93

Смірнова І.В. (227)

Собко І.К. (16)

Соколова Г. 164, 213

Сокур І.В. (15), 105

Сребна В. 110

Староселець В. (247),(248)

Старух С.В. 156

Стеренок В.П. (261)-(263)

Стрілець Т.В. (213)

Струмпе Г.А. (119)

 

Таран П. (194)

Тарасова М.Б. 23

Терещенко О. 121, 136

Терлецька І. 69

Тимофієнко Ю. 146

Тіскарьова Є. (128)

Ткач І. 156

Трубач Д.В. (195)

Тунік Н.О. 106

Тюріна О. 24

Тюхтенко З. 279

 

Урбанський І. 180

 

Фальц-Фейн Е.О. (9)

Фаустов О.Г. 63

Федкевич Н. 230

Федорчук О.В. (123)

Філенко І.М. (120)

Філіпченко М.Р. (13)

Філь О. 106, 112, 118, 120

Фролов А. 125

 

Харченко О. 199

Хвиля М. 258

Хижинська Т.М. 278

Хижняк Г.В. (200)

Хільченко О. 94

Хмельницька О.В. 290

 

Ціпко О.І. (88)

 

Чехутська В. 28, 197

 

Шаваріна О.Л. (19)

Швед М. (90)

Швед С.М. (90)

Шевченко Т.Г. (273)

Шешеня В.В. (189)

Шилак О.І. (196)

Шнабська О. 117

Шовкопляс В. 113, 114

Шпильовий М. 44

Шпіра В.С. (196)

 

Юрченко В.Г. див. Варсонофій

 

Яїцький А.М. 109

Якуніна Г. 153

Яновський С. 115, 116, 138, 183, 221, 228, 236, 237, 244, 246

Янченко Г.М. (15)

Яценко В. 160

Географічний покажчик

“Асканія-Нова”, біосферний заповідник ім. Ф.Е. Фальц‑Фейна 36, 37, 133

Асканія-Нова, смт, Чаплинський р-н 69, 166, 168

Афганістан 196-200

 

Берислав, м. 10, 25, 178, 220, 221, 250

Бериславський р-н 38, 58, 100

Біла Криниця, смт, Великоолександрівський р-н 272

Білозерка, смт 64, 216, 241, 249, 279

Білозерський р-н 64 

Благовіщенка, с., Новотроїцький р-н 254

Брюссель, м., Бельгія 137

 

Вашингтон, м., США 140

Велика Благовіщенка, с., Горностаївський р-н 203

Велика Лепетиха, смт 26, 27, 74, 88, 257

Велика Олександрівка, смт 197, 227

Великолепетиський р-н 61

Великоолександрівський р-н 28, 49, 59

 

Верхній Рогачик, смт 29, 190

Верхньорогачицький р-н 65

Високопілля, смт 149, 156, 162

Високопільський р-н 180

Вільна Україна, с., Каховський р-н 3 

Воскресенка, с., Новотроїцький р-н 212

 

Генічеськ, м. 10, 44, 119, 130, 220, 221

Генічеська Гірка, с., Генічеський р-н 35, 108, 110

Генічеське озеро 35

Геройське, с., Голопристанський р-н 15

Гетеборг, м., Швеція 136

Гирлова система див. Дніпровсько-Бузька

Глазго, м., Шотландія 138

Гола Пристань, м. 56, 185

Голопристанський р-н 56

Горностаївка, смт 60, 129, 187, 189

Горностаївський р-н 179

Григорівка, с., Чаплинський р-н 62, 166

 

Дебальцеве, м., Донецька обл. 193

Джарилгач, острів 40, 133

Дніпро, м. 124

Дніпровське, с-ще, Білозерський р-н 99

Дніпровсько-Бузька гирлова система 98

Добропілля, с., Голопристанський р-н 3

Долматівка, с., Голопристанський р-н 3

Дубівка, с., Горностаївський р-н 189

 

Електростанції див. сонячні

 

Заможне, с-ще, Бериславський р-н 3

Заповідники див.

       - “Асканія-Нова”, біосферний ім. Ф.Е. Фальц-Фейна

       - Чорноморський біосферний

Зеленотропинське, с., Голопристанський р-н 3

Зрошувальна система див. Інгулецька

 

Іванівка, смт 51, 172

Іванівський р-н 52

Інгулецька зрошувальна система 95

 

Каїри, с., Горностаївський р-н 195

Каланчак, смт 50, 67, 199, 229, 230

Каланчацький р-н 67

Каховка, м. 13, 85, 107, 122, 136, 141, 147, 150, 159, 207, 264, 284, 285

Качкарівка, с., Бериславський р-н 3

Київ, м. 215

Київка, с., Голопристанський р-н 3

Кізомис, с., Білозерський р-н 16

Козацьке, смт, Бериславський р-н 200

Костирка, с., Бериславський р-н 3

Костянтинівка, с., Горностаївський р-н 169

Крим 18

Крупиця, с., Бериславський р-н 3

Курган див. Огуз

 

Львів, м. 260

Любимівка, смт, Каховський р-н 18, 71

 

Мала Кардашинка, с., Голопристанський р-н 282

Мала Олександрівка, с., Великоолександрівський р-н 57

Маринське, с., Горностаївський р-н 189

Милове, с., Бериславський р-н 3

Монастирське, с-ще, Бериславський р-н 3

Музиківка, с., Білозерський р-н 166

 

Надеждівка, с., Білозерський р-н 158

Нижні Сірогози, смт 133, 148, 211

Нижні Торгаї, с., Нижньосірогозький р-н 125

“Нижньодніпровський”, національний природний парк 38

Нікопольський плацдарм 12

Нова Кам'янка, с., Великоолександрівський р-н 94

Нова Каховка, м. 30, 31, 43, 45, 121, 123, 124, 128, 137-139, 157, 177, 193, 208, 255, 259, 273, 276

Нововознесенське, с., Високопільський р-н 196

Нововолодимирівка, с., Голопристанський р-н 3

Нововоронцовка, смт 14, 32, 46

Нововоронцовський р-н 33, 175

Новоолександрівка, с., Нововоронцовський р-н 89

Новоолексіївка, смт, Генічеський р-н 163, 164

Новорайськ, с-ще, Бериславський р-н 3

Новоселівка, с-ще, Голопристанський р-н 3

Новосілка, с., Бериславський р-н 3

Новотроїцьке, смт 68, 90, 106, 112, 120, 204

Новоукраїнка, с., Скадовський р-н 271

 

Огуз, курган 133

Озера див.

       - Генічеське

       - Сиваш

Олексіївка, с., Генічеський р-н 213

Олексіївка, с., Каланчацький р-н 93

Олешки, м. 202, 238, 275

Олешківський р-н 127

“Олешківські піски”, національний природний парк 39, 234

Острів див. Джарилгач

 

Павлівка, с., Верхньорогачицький р-н 191, 192

Парки природні див.

       - “Нижньодніпровський”, національний

       - “Олешківські піски”, національний

Першотравневе, с., Бериславський р-н 3

Плацдарм див. Нікопольський

Понятівка, с., Білозерський р-н 286

Порти морські див.

       - Скадовський, торговельний

       - Херсонський, торговельний

 

Раденськ, с., Олешківський р-н 161

Раківка, с., Бериславський р-н 3

Роздольне, с., Каховський р-н 3, 4, 165

Рубанівка, с., Великолепетиський р-н 209

 

Саблуківка, с., Бериславський р-н 3

Саги, с., Олешківський р-н 34

Самсун, м., Туреччина 138

Світанок, с-ще, Голопристанський р-н 3

Сергіївка, с., Новотроїцький р-н 212

Сиваське, смт, Новотроїцький р-н 91

Сиваш, озеро 133

Скадовський морський торговельний порт 80, 81

Сліпушинське, с., Голопристанський р-н 3

Солонці, с., Олешківський р-н 198

Сонячні електростанції 76, 77

Станіслав, с., Білозерський р-н 173, 258

Суханове, с., Бериславський р-н 3

 

Тавричанка, с., Каховський р-н 92, 167

Таврійськ, м., Новокаховська міськрада 160

Таврія 228

Тараса Шевченка, с., Бериславський р-н 3

Томарине, с., Бериславський р-н 3

Трускавець, м., Львівська обл. 214

Тягинка, с., Бериславський р-н 133

 

Україна 3, 4, 126

       - Південь 8, 95

       - Схід 189-195, 200

Урожайне, с., Бериславський р-н 3

Ушкалка, с., Верхньорогачицький р-н 194

 

Херсон, м. 2, 6-8, 10, 15, 17, 19-24, 53-55, 72, 73, 76, 79, 82-84, 86, 100, 103, 104, 109, 111, 113-116, 126, 133, 135, 138, 140, 142-147, 150-155, 174, 176, 181-184, 188, 201, 206, 214, 215, 217-226, 228, 231-246, 252, 253, 260-263, 265-270, 274, 277, 278, 288, 289

Херсонський морський торговельний порт 80, 81 

Хмельницький, м. 128   

 

Чаплинка, смт 63, 66, 96, 97, 173, 174

Червоний Маяк, с-ще, Бериславський р-н 3, 133

Червоний Яр, с., Бериславський р-н 3

Чонгар, с., Генічеський р-н 256

Чорнобаївка, с., Білозерський р-н 15

Чорноморівка, с., Каховський р-н 3

Чорноморський біосферний заповідник 133

Чулаківка, с., Голопристанський р-н 210

Чумацький Шлях, с., Новотроїцький р-н 118

 

Шляхове, с-ще, Бериславський р-н 3

Перелік періодичних видань, матеріали з яких вміщені у покажчику

Журнали

 

Відомості Верховної Ради України

Вісник аграрної науки

Історичний калейдоскоп

Історія в рідній школі

KHERSON city

Міжнародний туризм

Український тиждень

Газети

 

Аргументы и факты в Украине

 

Вечірній Херсон

Високе поле

Вісник Олешшя

Вісті

 

Говорить Нова Каховка

Голопристанський вісник

Голос Таврії

Голос України

Гривна

Гривна. Субботний выпуск

 

Днепровский проспект

 

Жайвір

 

Зоря Херсонщини

 

Каховские новости

Каховська зоря

Ключи

 

Літературна Україна

 

Маяк

 

Наддніпрянська правда

Нова Каховка

Нове життя

Новий день

 

Православна Таврія

Приазовська правда

Придніпровська зірка

 

Рідний край

 

Сільські новини

Слава праці

Слово Просвіти

 

Таврійські вісті

Трудова слава

 

Урядовий кур’єр

 

Херсонский портовик

Херсонський вісник new

 

Червоний промінь

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 89
10 11 12 13 14 15 16
17181920212223
24252627282930
31      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день