ДОПОМІЖНІ ПОКАЖЧИКИ

Іменний покажчик

 

Адамчук Т. (155)

Алісова К. 149

Андрєєв В.М. (272)

Андрєєва О. 150

Аніканов Б. (125)

Антоненко О. 119

Арушанян Е.Б. (132)

Архіпов Ю. 223

 

Балясна В. 184

Батурін О. 10, 78, 145, 177

Бебко І.Я. 46

Безух Ю.В. (111)

Бейник А. 87

Берегова О. (260)

Бериславський В.М. 120

Білицька О. 281

Білоус О. (191)

Бірюкова О.С. (201)

Богун З. 259

Богуслав В. 280

Бойко В. 26, 123, 124, 127, 251, 267

Бойко І. 161

Бондар І. 151

Боровик В.А. 88

Боянжу В. 136

Братан М.І. (273)

Будзинський В.В. (271)

 

Вальд В. 278

Вандрашек С. 209

Ващенко І. 44

Ведернікова І. 156

Виходцева В. (213)

Вишиваний В. (6)

Вишневецька С.М. 185

Вожегова Р.А. 88

 

Гавдзинський А.С. (247),(249)

Гаврись Н. 11

Гайдамака В.В. (278)

Галл-Савальська О.І. (266)

Гандзюк К.В. (156),(161)

Ганжі, родина (151)

Генеральчук П. 34, 69, 108, 129, 186, 228

Гетьман В.І. 38

Гладиш Т. 282

Гладун І. 117

Голобородько О.К. 14

Голошивець Н.В. (183)

Голубєва Л. 139

Голубь С.Л. (112)

Гомон Г. (113)

Гоноболін О.Ч. (262)

Гончаров О.А. 47

Гороженко Г. (279)

Грабко Н. 93, 187

Грановська В. (216)

Григоркін О. 21

Гузенко С.О. (168),(169)

Гунько О.П. (127)

Гурепко М.М. (9), 94, (274)

 

Данілевич Ф.Т. (16)

Дардан К.Ф. (114)

Дебелий В. 53

Дейнеко Л.І. (200)

Деркач В. 41

Дзвоницька Н. 215-220

Дідик О. 6, 25

Добровольська Н. 188

Довбиш В. (174)

Дорофєєв В. 81

Дорошенко І.П. (175)

Доценко І.І. (82), 83

Думанян В. 240

 

Єрьомічева Л. (280)

 

Жупина А.В. 83, (252)

Журавська В. 241

 

Заводянна О.І. 190

Загороднюк А. 104

Загороднюк В.С. 283

Задніпряний М.Т. (17)

Зарудна Н. 242

Захаров О. 23, 24, 35, 36, 253

Зінчук В.К. 57

Золотаревський К. 58

 

Іванчук О. 95, 163, 230

Івіна М. (128)

Івченко В.Ф. (257)

Ігнатчик В.М. 72

 

Казанцева О.П. (199)

Калініна І. 270

Капленко Л. (105),(107)

Карнаушенко М.П. (15)

Карпеченко С.Г. (142)

Кирпа І. 76

Кирпата В.Я. 182

Кістечок О.Д. (138)

Кліщевський С. 56

Клочанюк Р.О. 30

Коберник Л.І. (136)

Кобзарь В.М. (68)

Кобзарь Д.А. (18)

Коваленко В. 139

Коваленко В.М. (256)

Коваль С. 155, 260

Ковальова Г. 77, 181

Ковтун В. (152)

Колихаєв І.В. (153)

Колобродова М. див. Івіна М.

Колодяжний В. 39

Колько Г.Ф. 208

Коновалова В.М. 88

Конончук Н. (247),(249)

Копенко В. 111, 189

Король О. 158

Коршун В. 13

Косенко Н.П. 89

Костенко Л.В. (244),(269)

Кошарська І. 9, 154, 274

Кравченко Г.К. (19)

Краєвой Р. 284

Красновська-Кафтан І.С. (258)

Кривенко Л. 116

Кубрак В.А. (169)

Кузінова О. 271

Кузнецов В. 74

Кузьміна Г. 231

Кумейська Н.В. 190

Кундис Т.П. (202)

Кутіщев О.В. (117), 130

Кучеренко Д. 285

 

Левін О. (156)

Литовченко В.І. (84)

Ляшенко Г.А. (20)

Ляшок О. 159, 191

Лящук М. 114

 

Максименко М.Х. (21)

Марченко М. 27

Марчук К.М. (275)

Матвієнко О. 31, 32, 84

Матюхіна А. 96, 192

Мезенцев Р. 17

Михайленко О. 247

Моніч В.В. (199)

Мочаліна В. 243

 

Назаренко А.І. (203)

Нежевенко А.К. (251)

Нечипуренко О. 140

Никифорова Н.А. 210

Нищук Є.М. (264)

Ніколаєв А. 221

Ніколаєва З.В. 211

Ніколаєнко А. 152

Новожилова І. (129)

Нояченко Є. (163)

 

Овраменко П. 7, 67, 176, 244, 268, 272

Олексюк О.В. 234, 237-239, 258, 273, 275, 279

Олійник О. 73, 82, 90, 128, 208 

Осичкін Д. (170)

Остапенко Л.В. (200)

Ощіпок О.С. (81)

 

Павлова Е. 175

Павловський І. (160),(161)

Паєвський Ю.Б. (176)

Пальжок Ю. (289)

Панкеєв М.М. (7)

Панкеєва В.І. (7)

Парфьонова Л. (276)

Перепелиця Д. (168)

Петраковська І. 245

Петруненко Т.Д. 109, (110)

Піддубняк В.Г. 83, 252, (277)

Пітоєв О. 101, 106

Плющ М. 286

Поврозник С. 287

Погорєлова В.О. 89

Погорільська М. 104

Польська Н. 135

Польченко Т.С. (90)

Поляков М.Ф. (133)

Полякова В.В. (204)

Пономарьов А. (174)

Попов О. (75)

Потоцька С.К. (283)

Пунгіна О. 276

Пушняк Т.І. (232)

 

Раєвська В. 50, 171

Разумков Д.О. (137)

Рибалко Т. 51

Римар С. 288

Родов К.Є. (16)

Романов О. 212

Рудя Л. 182

Русакова Т. (207)

 

Савченко М. 121, 222, 248, 263, 264

Савченко О. 142, 174

Салецький О. 68, 183, 201

Самцов В. 164

Свінцицький В.К. 52

Сенніков Є.В. (115)

Скачков О.К. 12

Собчишена І. 167

Соколенко Н. (8)

Соколова А. 224

Соловей І. (131)

Солодка Е. 265

Солтановська Н. 54

Соляник М.Б. (180)

Співаковський О.В. (226)

Сторожук Л.П. (154)

Стрижеус С. (126)

Ступак В. (174)

Ступак Н.І. (243)

Супрун В.М. (22)

 

Тарасевич В.В. (124)

Тартиця В. 15, 32, 84

Ташкінова О. 28

Терлецька І. 60, 148

Тертичний Д. 118, 254

Тимков О. 33

Тісліченко О. (205),(206)

Ткачишин М.В. (169)

Трепак В.М. 156

Трохименко І.А. 194

Тунік Н.О. 112

 

Фальц-Фейн Ф.Е. (38)

Федкевич Н. 110

Фесенко А. 1

Філіппов В.В. (130)

Філончук З.В. 202

Філь О.М. 115, 165, 232

 

Харченко О. 109

Хименюк І.С. (143)

 

Чаловська М.В. 190

Черних Є.С. (171),(172)

Черніченко В. 160

Черняков Д. 39

Чумак М. 104

 

Шаповалов О.М. 153

Шатохін І. 18

Шахов Е.О. (169)

Швед І. (173)

Шевцова К.Г. (241)

Шевченко І.В. (169)

Шнабська А. 79, 166

Штиркун В.І. (116)

Штрахова Т.О. 197

Шумбасов М.І. (210)

 

Юрченко О. 122, 144, 249, 261

 

Яїцький А.М. 45, 72, 80

Яновський С. 12, 40, 85, 86, 107, 137, 198, 225, 226

​Географічний покажчик

Абрикосівка, с-ще, Олешківський р-н 114

Аеропорт міжнародний див. “Донецьк”

Азовське, с., Генічеський р-н 138

Антонівка, смт, Дніпровський р-н м. Херсона 75

Архангельська Слобода, с., Каховський р-н 200

“Асканія-Нова”, біосферний заповідник ім. Ф.Е. Фальц-Фейна 37, 38

Асканія-Нова, смт, Чаплинський р-н 5, 52, 148

Афганістан 174-176

             

Берислав, м. 25, 118, 153, 163, 239, 254, 259

Бериславський р-н 179

Білозерка, смт 4, 162, 280

Благодатівка, с., Великоолександрівський р-н 133

Благодатне, с., Чаплинський р-н 2

Болгарія 156

Борозенське, с., Великоолександрівський р-н 231

Брилівка, смт, Олешківський р-н 276

 

Велика Благовіщенка, с., Горностаївський р-н 174

Велика Лепетиха, смт 55, 59, 123, 124, 127, 251, 267

Велика Олександрівка, смт 164

Великі Копані, с., Олешківський р-н 5 

Великолепетиський р-н 26, 27, 55, 59

Верби, с., Нижньосірогозький р-н 204

Верхній Рогачик, смт 17, 203

Веселе, с-ще, Бериславський р-н 34, 41, 261

Високопілля, смт 2, 212, 227

           

Генічеськ, м. 91, 138, 175, 205, 206, 211, 224, 270, 271

Генічеський р-н 167

ГЕС див. Каховська

Гладківка, с., Голопристанський р-н 5

Гола Пристань, м. 21, 58, 67, 79, 92, 103, 240

Голопристанський р-н 58, 104, 158

Горностаївка, с., Новотроїцький р-н 82, 83

Горностаївка, смт 28, 174, 182, 255

Городище див. “Золотий Мис”, античне

Григорівка, с., Чаплинський р-н 56

Грузія 61, 65

         

           

Дніпровське, с-ще, Білозерський р-н 81, 195

Дніпряни, смт, Новокаховська міськрада 4, 122

Добросілля, с., Олешківський р-н 69

Долинське, с., Чаплинський р-н 169

Долматівка, с., Голопристанський р-н 5

“Донецьк”, міжнародний аеропорт 173

Дудчани, с., Нововоронцовський р-н 84

 

Заповідники див.

            – “Асканія-Нова”, біосферний ім. Ф.Е. Фальц-Фейна

            – Чорноморський біосферний

Зелений Під, с-ще, Каховський р-н 99, 145, 177, 178, 200, 275

“Золотий Мис”, античне городище 14

         

Іванівка, смт 4, 48, 53, 141, 152, 194

Іванівський р-н 51

Інгулець, с., Білозерський р-н 256

 

Каланчак, смт 22, 57, 109, 110, 155, 223, 258, 260, 287

Каланчацький р-н 16

“Кам'янська Січ”, національний природний парк 40

Канал див. Північно-Кримський

Каховка, м. 12, 13, 47, 71, 126

Каховська ГЕС 42

Київ, м. 61, 65, 146, 213, 280

Козацьке, смт, Бериславський р-н 95, 101, 257

Корсунка, с., Новокаховська міськрада 4

Коса див Тендрівська

Костирка, с., Бериславський р-н 243

Крим 242

 

Ленінград див. Санкт-Петербург

Лопатки, с., Горностаївський р-н 229

Львів, м. 131

 

Магдалинівка, с., Чаплинський р-н 93

Максима Горького, с., Каланчацький р-н 197

Мала Лепетиха, с., Великолепетиський р-н 121

Малі Копані, с., Голопристанський р-н 196 

Маринське, с., Горностаївський р-н 228

Мар'янівка, с., Каховський р-н 85, 86 

Маслівка, с., Новокаховська міськрада 4

Мелітополь, м., Запорізька обл. 138

Микільське, с., Білозерський р-н 140

Миколаїв, м. 1

Милове, с., Бериславський р-н 4

Мирне, смт, Каланчацький р-н 5, 16

Миролюбівка, с., Нововоронцовський р-н 169

Монастирське, с-ще, Бериславський р-н 230

Музиківка, с., Білозерський р-н 3, 160

           

Наддніпрянське, смт, Дніпровський р-н м. Херсона 89

Надеждівка, с., Чаплинський р-н 187

Нижні Сірогози, смт 98, 111, 113, 116, 117, 241

Нижньосірогозький р-н 130, 189

Нова Збур'ївка, с., Голопристанський р-н 104, 193

Нова Каховка, м. 4, 29, 50, 74, 108, 129, 139, 144, 146, 168, 180, 186, 242, 246, 247, 249

Нові Лагері, с., Новокаховська міськрада 4

Нововоронцовка, смт 9, 15, 20, 30, 94, 154, 269, 274

Нововоронцовський р-н 9, 31-33

Новогригорівка, с., Генічеський р-н 170

Новонаталівка, с., Чаплинський р-н 143

Новорайськ, с-ще, Бериславський р-н 5

Новотроїцьке, смт 54, 73, 77, 112, 115, 128, 151, 165, 181, 245

Новотроїцький р-н 54

 

Обривка, с., Новокаховська міськрада 4

Одеса, м. 1, 165, 247, 249

Олешки, м. 7, 19, 100, 176, 210, 244, 272

Ольгівка, с., Бериславський р-н 95, 101

 

Павлівка, с., Верхньорогачицький р-н 168, 169

Парк природний див. “Кам'янська Січ”, національний

Північно-Кримський канал 78

Піщане, с., Новокаховська міськрада 4

Піщанівка, с., Олешківський р-н 268  

Подо-Калинівка, с., Олешківський р-н 68

Порт морський див. Херсонський, торговельний

Преображенка, с., Чаплинський р-н 2, 5, 8

           

Райське, с-ще, Новокаховська міськрада 4, 171, 172

Республіканець, с., Бериславський р-н 40

Рикове, смт, Генічеський р-н 87

Рим, м., Італія 132

Роздольне, с-ще, Каланчацький р-н 223

Рубанівка, с., Великолепетиський р-н 101

 

Санкт-Петербург, м., Росія 12

Сиваське, смт, Новотроїцький р-н 208

Скадовка, с., Чаплинський р-н 188

Славне, с., Горностаївський р-н 142

Софіївка, с., Новотроїцький р-н 232

Станіслав, с., Білозерський р-н 5

Стара Маячка, с., Олешківський р-н 183

Степ

      – Південний 88, 89  

Строганівка, с., Чаплинський р-н 18

США 100, 226

         

Тавричанка, с., Каховський р-н 88

Таврійськ, м., Новокаховська міськрада 10

Тендрівська коса 39

Токарівка, с., Білозерський р-н 101

Тополівка, с-ще, Новокаховська міськрада 4

 

Україна 2-5

– Південь 1, 88, 89

– Схід 168-173

Улянівка, с., Скадовський р-н 199

 

Федорівка, с., Новотроїцький р-н 90

 

Херсон, м. 1, 23, 24, 44, 46, 49, 70, 76, 96, 97, 102, 105, 107, 108, 125, 131, 132, 134- 137, 150, 156, 161, 166, 169, 173, 179, 190-192, 198, 199, 202, 207, 209, 212-226, 233-239, 248, 252, 253, 256, 258, 262-266, 273, 275, 277-279, 283, 289

Херсонська губернія 35, 36

Херсонський морський торговельний порт 61-66

Хрестівка, с., Чаплинський р-н 4, 185

           

Чаплинка, смт 2, 44, 60, 119, 120, 149, 184

Чернівці, м. 266

Чорноморський біосферний заповідник 39

 

Швейцарія 61, 65, 146

Широка Балка, с., Білозерський р-н 14

Шляхове, с-ще, Бериславський р-н 4

Штрассен, м., Люксембург 131

 

Щасливе, с-ще, Олешківський р-н 201

 

Ювілейне, с-ще, Олешківський р-н 2

Перелік періодичних видань, матеріали з яких вміщені у покажчику

Журнали

Відомості Верховної Ради України

Вісник аграрної науки

 

Географія та економіка в рідній школі

 

Соціологія: теорія, методи, маркетинг

Газети

Високе поле

Вісник Олешшя

Вісник Хрестівської громади

Вісті

Вісті гімназії

 

Говорить Нова Каховка

Голос Таврії

Голос України

Гривна

Гривна. Субботний выпуск

 

Дебют

 

Жайвір

 

Каховские новости

Культура і життя

 

Маяк

 

Наддніпрянська правда

Нова Каховка

Нове життя

Новий день

 

Православна Таврія

Приазовська правда

Придніпровська зірка

 

Рідний край

 

Сільські новини

Слава праці

Слово Просвіти

 

Таврійські вісті

Тронка

Трудова слава

 

Україна молода

 

Херсонский портовик

 

Червоний промінь

Календар подій

    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 1415161718
19202122232425
2627282930  
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день