Home Library Resources Our publications (ukr) Книга Херсонщини Книга Херсонщини’2007 Книги місцевих авторів, що вийшли за межами області

 Книги місцевих авторів, що вийшли за межами області

 
243. Беляев Ю.И. Синтаксис современного русского литературного языка: Учеб. пособ.– Czestochowa: б. и., 2007.– 441 с.– Библиогр.: с. 437-441 и в подстроч. примеч.
В посібнику висвітлюються проблемні та дискусійні питання теорії словосполучення, членів речення, типології складних речень. Видання призначене студентам філологічних факультетів університетів, педагогічних вищих навчальних закладів.
 
244. Братан М.І. Кавказ підо мною: Драма /Ред. В. Коломієць; Худож. О. Яцун.– К.: Укр. письменник, 2007.– 46 с.: портр.
Це драматичний твір відомого письменника про події, що призвели у психології людей до розвалу СРСР. В книзі йдеться про людські конфлікти, які й виникли із крутозламу історії. У драмі діють прототипи– представники різних народів і націй: українка, чеченець, росіянин… Висвітлено проблеми загальнолюдські, але й суголосні для України, - йдеться про конфлікти громадянського обов’язку, вірності Батьківщині та пов’язані з ними конфлікти людських взаємовідносин, просто– любові.
 
245. Голобородько Я. Ель класіко: Формація Тараса Федюка.– К.: Факт, 2007.– 103 с.
Справжня поезія– це унікальність.
Це талант працювати так, що кожною новою збіркою, з набутим досвідом художній рівень митця лише підвищується. Це дар у кожному періоді свого розвитку бути по-класичному сучасним і по-модерному класичним. Як у Тараса Федюка, який не тільки обєднує собою різні естетичні епохи, а й веде сольну партію одного з лідерів цих епох, позаяк його поезія позначена найтоншими духовними вимірами. Й отже– є істинною.
 
 246. Голобородько Я. Південний ареал. Консорціум літературної Таврії: Роман-монографія /Ред. О. Шарговська.– К.: Факт, 2007.– 400с.– Бібліогр. у кінці гл.
Ця книга наукової прози є, власне династійною справою, оскільки досліджувати та здійснювати промоцію таврійської культури почав іще дід професора Ярослава Голобородька– педагог і прозаїк Кость Голобородько, продовжив батько– письменник і журналіст Юрій Голобородько, в засадничі постулати яких укорінені інтенції цього роману-дослідження, що охоплює майже всі основні письменницькі бренди Таврії від другої половини XIX до помежів’яXXXXI століть і репрезентує, імовірно, найменш «розкручену» лакуну українського літературного ареалу.
 
247. Земельні ресурси Херсонської області– базовий фактор регіональної економічної політики /В.А. Демьохін та ін.; За ред. В.А. Демьохіна; Херсон. обл. рада, Нац. наук. центр «Інститут грунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського», Нац. аграр. ун-т.– К.: Аграр. наука, 2007.– 152 с.: іл.– (Регіональна економічна політика).– Бібліогр.: с. 143-145.
У роботі на концептуально-постановчому рівні розглянуто питання системного використання земельних ресурсів як базового фактора для розробки регіональної економічної політики. Охарактеризовано грунтовий покрив та екологічні ресурси Херсонської області, продуктивна здатність грунтів за природною й ефективною родючістю з метою забезпечення інвестиційної привабливості, розробки стратегії і тактики зі спеціалізації сільськогосподарського виробництва, яка забезпечить стійкий розвиток аграрного, промислового, транспортного, енергетичного, рекреаційного та інформаційно-комунікаційного секторів економіки для розв’язання соціальних проблем.
 
248. Капітоненко А.М. Наш Давид Бурлюк: До 125-річчя від дня народж.– Суми: РА «Швидкодрук», 2007.– 55 с.
Видання присвячене відомому в Україні та США художнику.
 
 249. Ліцейська освіта: Пед. менеджмент і технології навчання: Навч.-метод. посіб. /Ред О.В. Мішуков; Акад. ліцей при ХДУ.– К.: Пед. преса, 2007.– 288 с.: портр., іл.– Бібліогр. у кінці ст.
У навчально-методичному посібнику, підготовленому творчим педагогічним колективом академічного ліцею при Херсонському державному університеті, на теоретичному і практичному рівнях узагальнено інноваційний педагогічний досвід цього навчального закладу нового типу. Видання призначене керівникам закладів нового типу, вчителям-практикам, студентам педагогічних вищих навчальних закладів.
 
 250. Мала Н. Обещания. (Сны в толпе): Поэзии.– Симф.: Доля, 2007.– 176 с.
 
251. Пыталев П.И. Привкус желаний:Роман в 3 ч. /Ред. В. Басыров.– Симф.: Доля, 2007. - 400 с. - (Скарбниця "Долі").
Книга відомого поета Петра Питалєва присвячена темі кохання та соціальним проблемам нашої сучасності.
 
 
 
 
 
 
252. Пентилюк М.І. Сучасний урок української мови /М.І. Пентилюк, Т. Г. Окуневич.– Х.: Основа, 2007.– 169 с.– (Б-ка журн.: «Вивчаємо українську мову та літературу»; Вип. 7.).
У посібнику розглядаються актуальні проблеми сучасного уроку української мови. На матеріалі нових наукових досліджень аналізуються теоретичні засади технології уроку й подаються практичні матеріали до його проведення. Цікавими для читача будуть сучасні класифікації уроків, різні підходи до їх проведення, використання інноваційних форм, методів і прийомів навчання. У додатках на матеріалі передового досвіду роботи вчителів-словесників пропонуються інноваційні технології та зразки уроків. Видання призначене вчителям української мови та літератури, керівникам методичних об’єднань, студентам вищих навчальних закладів.

Calendar

    123
4 5 6 78910
11 12 13 14 15 16 17
18 19 2021222324
25262728293031
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день