Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00
Part`s menu

Передмова
 

За останнє 10-ліття на Херсонщині значно збільшилась кількість видавництв, видавничих організацій, друкарень та інших поліграфічних підприємств, які займаються книгодруком. Це вплинуло на значне збільшення виходу в світ кількості місцевих видань, зросла якість книжкової продукції. Та ще не всі вони в повному обсязі надходять до фондів головного книгосховища області, основним завданням якого є не лише їх постійне зберігання, а й активна популяризація та забезпечення використання читачами.

Даний анотований бібліографічний каталог «Книга Херсонщини ’ 2007» інформує про місцеві видання, що надійшли до фонду Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Олеся Гончара протягом року.

Посібник адресований працівникам органів місцевої влади, громадсько-політичним організаціям, спеціалістам народного господарства, культури та освіти, науковцям, краєзнавцям, працівникам книгарень, бібліотек, фахівцям поліграфічної справи, організаторам книжкових ярмарок, всім, хто цікавиться книгами про нашу область та місцевими виданнями.

У каталозі подано бібліографічні описи книг та анотації до них.

Частина документів супроводжується візуальним зображенням обкладинок книг.

Матеріали у посібнику розміщені за схемою таблиць бібліотечно-бібліографічної класифікації для краєзнавчих каталогів. У межах розділів літературу розташовано в алфавітному порядку. Окремим розділом представлені краєзнавчі видання та твори місцевих авторів, що надруковані за межами області.

Для зручності користувачів вміщено алфавітний покажчик авторів, алфавітний покажчик назв видань, покажчик видавництв, видавничих організацій та поліграфічних підприємств, а також список використаних скорочень (абревіатур), що не передбачені спеціальним державним стандартом.

В майбутньому маємо намір підготувати ретроспективний каталог місцевого друку.

 

Calendar

     12
3 4 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930