Головна Новини Форум успішних практик у сфері охорони довкілля

Форум успішних практик у сфері охорони довкілля

27.06.2019 15:41

Майбутнє екології залежить від кожного з нас. Чим швидше людина почне робити маленькі кроки на допомогу природі, тим більше шансів буде у людства створити гідне довкілля. З метою прагнення системних змін заради чистого та безпечного середовища, обміну досвідом та налагодження співпраці між різними стейкхолдерами Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара приєдналася до «Форуму успішних практик у сфері охорони довкілля», який проводився в рамках проекту «Від Угоди про асоціацію до успішних практик: охорона довкілля в дії» (м. Київ).

Під час Форуму відбулася дискусія за участю представників Міністерства екології та природних ресурсів України, Представництва ЄС в Україні, Верховної Ради України та експертів. Екологічні ініціативи учасників було представлено у таких напрямах: відходи, інтеграція екологічних питань в інші сфери політики, зміна клімату, атмосферне повітря та вода і промислове забруднення.

Наша бібліотека сприяє тому, щоб сучасна екологічна освіта була не лише загальнозрозумілою та доступною, але й прикладною. Під час зустрічі відбувся обмін досвідом, де кожен бажаючий мав можливість поставити запитання й почути варіанти вирішення тієї чи іншої проблеми. Бібліотекар Центру екологічної інформації поділилася сучасними способами роздільного сортування сміття на Херсонщині. На закінчення зустрічі всі учасники форуму отримали корисні подарунки: еко-торбинку, блокнот з переробленого паперу та буклет «Екологічний портрет громадянина України».

Якщо ви переймаєтеся проблемою охорони довкілля, звертайтеся до Центру екологічної інформації Гончарівки за новими еко-трендами.

Календар подій

   1 2 3 4 5
6 7 89101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день