Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Вебб Керолін «Живи на всі сто»

22.11.2018 08:45
Чи помічали ви, наскільки виснаженими почуваються інколи ваші колеги та друзі? Чи може ви й самі вже в понеділок відчуваєте себе втомленими, ніби тяжко пропрацювали цілий тиждень? Незадоволення роботою та постійна втома стали буденним і звичайним явищем у наш час.
Та давайте подумаємо, як ви уявляєте свій чудовий день? Що треба, щоб кожен ваш день був не гірший за попередній? Саме ці запитання поставила собі Вебб Керолін  – авторка книжки «Живи на всі сто». Вона вивчила безліч досліджень на цю тему і написала покрокову інструкцію із вдосконалення щоденного життя. У легкій та доступній манері Керолін описує все необхідне для того, щоб наш мозок отримував задоволення від роботи, а настрій був піднесений.
Керолін звертає увагу на те, як побудувати хороші взаємини із людьми навколо, оскільки багато в чому від цього залежить і наш успіх, і відчуття щастя. А також ви дізнаєтеся про методи впливу на інших, та й, зрештою, на самого себе.
Як донести інформацію, коли вас ніхто не збирається слухати? Як змусити інших приймати ваші рішення? Як розвивати впевненість у собі? Адже все це є лише інстинктивною реакцією на процеси навколо, відповідно, ми можемо влаштувати все так, щоб почуватися володарем ситуації.
Керолін Вебб наголошує, що кожен з нас має набагато більше можливостей для змін, ніж ми собі уявляємо. Секрет полягає у науковому поясненні роботи мозку та у розуміння того, чому люди поводять себе так, а не інакше.
Ми вже не будемо такими безпорадними перед проблемою «продуктивного дня», якщо зрозуміємо деякі рушійні сили, що формують наш вибір та емоції, та усвідомимо, як процес нашого мислення впливає на все – від сприйняття реальності до настрою тих, хто нас оточує.
Книга «Живи на всі сто» розповідає про способи створення якомога більшої кількості сприятливих ситуацій для власного успіху за допомогою наукових досліджень про мозок.
Цікавим є останній розділ, в якому описується, як не перегоріти та де знайти джерело постійної енергії. Всі наші цілі повинні бути досяжними і гарантувати миттєві винагороди, оскільки лише це дає нам відчуття виконаного обов’язку та піднімає настрій. Саме це і називається психологією гарного настрою.
Приємним бонус від автора читачам книги є поради для вдосконалення двох важливих складових сучасної ділової діяльності: зустрічей та електронних листів. А ще є корисний перелік порад, як ефективно організувати свій день.
Ми бажаємо вам завжди отримувати задоволення від своєї роботи та досягати успіху в будь-якій справі!
Автор відгуку: Анастасія Козак
 

Коментарі

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

Календар подій

     1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31