Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

"Національний тиждень читання"

08.12.2023 18:40

В рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції "Національний тиждень читання" Херсонська обласна наукова бібліотека імені Олеся Гончара пропонує своїм користувачам зануритись у світ читання за допомогою проєкту «Рекомендуємо почитати» , на сторінках якого на вас чекають поради від наших бібліотекарів.
"Історія однієї книги"
Книги, як люди, у кожної є свій день народження. Щорічно багато відомих творів відзначають свій ювілейний день народження. Віртуальний міні-проєкт «Історія однієї книги» розкриває таємниці створення відомих творів-ювілярів української літератури, їх долю та шлях до читача. Запрошуємо поринути у всі таємниці історії їх написання, відкрити нові грані вже відомих книг.
"Виховання без кордонів"
Нині чимало батьків переймаються тим, що не мають готового "сценарію", надійного рецепту виховання дитини у сучасному світі – коловороті стрімких змін, невпевненості та водночас безмежних можливостей.
Чи правильно я виховую свою дитину? Як зростити найуспішнішу, найщасливішу, найвихованішу людину? Цими питаннями переймаються всі батьки. На сторінках онлайн-порадника "Виховання без кордонів": ви, шановні батьки, отримаєте відповіді на ці та багато інших питань, а також інформацію про досвід виховання в інших країнах, стратегію і тактику батьківства, особливості виховання малюків та підлітків тощо.
"Успішні за власним вибором"
Чому в умовах економічної нестабільності одні бізнесмени процвітають, інші ж занепадають? Які риси відрізняють лідерів, що успішно долають негативні обставини, від тих, хто не може впоратися з ними?
У пошуках відповіді на ці питання "компасом" для вас стане віртуальний проєкт"Успішні за власним вибором". Саме Білл Гейтс, Мелвін Бауер, Стів Джобс, засновники Amazon, Facebook, Google дають можливість зробити нестандартні висновки на шляху до поставлених цілей.
Якщо ви бажаєте перейняти досвід успішних людей і водночас не втратити себе як особистість, наш міні-проєкт "Успішні за власним вибором" підштовхне вас до справжніх перемог та досягнень.
Якщо ж Ви бажаєте відпочити з книжкою в руках, але загубилися серед тисяч творів, які пропонують сьогодні книговидавці та не знаєте, що вибрати – вийти з цього лабіринту вам допоможуть book-огляди «Читай із нами» , «Літературні смаколики» та ін.
Читайте самі, читайте з Гончарівкою!

Календар подій

1 23 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 232425262728
293031